Opel Vectra ve Volkswagen Polo

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim arabaya binici çıktı 9500 ytl veriyor bende bitane 2001 volkswagen polo clasic buldum full çok temiz, bayandan 15000 ytl istiyor sizce alimmi?

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin arabaya iyi fiyat vermişler ver derim. 15 verince polo değer mi bilmem.

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arabanı ver polo da hoşuna gittiyse al arabana verilen rakam iyi polo yu bilmiyorum fiyatları nerelerde.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
WW sağlam sorunsuz arabadır ancak parçası pahalıdır ... temizzse araç piyasa bak abi üslubuna uyuyorsa al derim...araç benzinlimi dizelmi motoru kaç cc ?

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanı ver polo da hoşuna gittiyse al arabana verilen rakam iyi polo yu bilmiyorum fiyatları nerelerde.

Abi arabayı beleşmi verim zaten vectrayı 8000 ytl'ye ben aldım. 1000 ytl'ye klima taktırdım; 1200 ytl'ye 4 adet çelik jant 4 adet lassa performans lastiği taktırdım daha boyası orjinal arabaya makinede baktırdım parça boya bile yok motor yeni rektefiye edilmiş benden önceki vatandaş yaptırmış motoru. İçine 500 ytllik set taktırdım. Vectrayı benden alacak olan adam aptalmı 9500 ytl veriysin; aksine cin gibi alacağı arabayı biliyor. Poloya gelince araba öyle temiz öyle temiz ki anlatamam.

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
WW sağlam sorunsuz arabadır ancak parçası pahalıdır ... temizzse araç piyasa bak abi üslubuna uyuyorsa al derim...araç benzinlimi dizelmi motoru kaç cc ?
Araba 1.4 motoru küçük ama benzinde binecem devamlı. Lpg taktırmam ben o arabayı pazarlık atarım 14000 ytl'ye alırım.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D Eyüp abi sende o zaman klimayı söktür:D parçacıya ikinci el olarak sat klimayı:D lastikleri jantları çıkart eski haline çevir adam öyle kabul ediyorsa sat:Ddeğişiklik olsun:D ama yaptığım masrafın hakkını vermiyor dersen bilemem... en iyisi kredi çek poloyuda al:D sonrası Allah büyüktür:D

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında ettiğim masrafla vectra bana 10500 ytl'ye geldi; ama arabaya 9500 ytl'den fazla vermiyolar oda araba temiz diye.

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polo classıc sağlam arabadır ya bayandansa bence al...tek sorunun vectra A'dan sonra polo classıc sana bıraz kucuk gelir..

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D Eyüp abi sende o zaman klimayı söktür:D parçacıya ikinci el olarak sat klimayı:D lastikleri jantları çıkart eski haline çevir adam öyle kabul ediyorsa sat:Ddeğişiklik olsun:D ama yaptığım masrafın hakkını vermiyor dersen bilemem... en iyisi kredi çek poloyuda al:D sonrası Allah büyüktür:D
Özkan aradaki farkı babam karşılayacak krediye gerek yok bekar adamız kredi çeksemde öderim aslında; ama boşver babam yardım edecek. Özkan arabaya takılan parçayı masraf ettim diye çıkartmayı sevmiyorum ben öyle şeyler bana gelmez.
:good: