Opel Vectra-da Cd calar icin cd yapma

nico_vor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadawlar ben Azerbaycandan yaziyorum
ben cd yaptim audio track 80 dakikalik nerdeyse 17 warki oldu yazim bitdikden sonra cd-yi oto teybe taktim acmadi yardimci olursaniz sevinirim

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kaliteli cd ye en düşük hızda yazdırmalısın.
diğer cdleri çalıyorsa sorun kullandığın cd ve kayıt yaptığın programla ilgilidir.

Forum Kurallarımız
Amaç: Opel Markasının Kalitesi ve Güvenine paralel şekilde Elit ve Seçkin bir yapıyla, her alanda kurallara uyan aktiviteler yapıp gayriresmilikten uzak olarak Tüm Opel Severler arasında yardımlaşmak...

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

kivici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd ye attığın mp3 parçaların bit değerininin 128 kbit olması gerek mp3 converter programları bu sorununu çözer cd yazdırırken veri cd si olarak yazdırırsan çalışmaz trac veya audio cd yap seçenekleri var o şekilde yaparsan sorun çözülür mp3 parçalarını cd ye yazdırdıktan sonra parçaların uzantısı cda olarak görüyorsan doğru yapmışsın demektir.nero kullan başarılı yazım yaparrsın