opel vectra b2 2001 elegace mı? vw bora 2001 comfortlıne mı?

opel vectra b2 2001 elegance mi?vw bora 2001 comfortlinemı?

• vectra b2 2001 elegance

Oy: 66 83.5%
  • vw bora 2001 comfortline

Oy: 13 16.5%

• Kullanılan toplam oy
    79

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar hala bu ıkı arac arasında gıt gellerdeyım sızın goruslerınız nedır
289yoat.jpg

2lbyv0j.jpg

f0zxo5.jpg

2hwzo7k.jpg

bu arada ugur (ugurdalkıran)aracının resımlerını senden habersız kullandıgım ıcın kusura bakama cok hosuma gıdıyor aracın satmayı dusunurmusun

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
B2 tabiki de otomatik vites oldumu + sanruf harikaa olur renkte beyaz olcak ama... bu abimizin arabası da güzel kazasız belasız güle güle kullanın

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlıs bılıyor olabılırım :) bora c segmenti bir arac vectra ise d segmentı bır arac o yüzden vectra :) (yanlıssam düzeltin )

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bora'da iyi araba hiç yabana atılmaz. Ancak şu varki, ülkemizdeki klasik bir VW motoru.
1.6 8V benzinli. Benzini içiyor, aman aman bi performansı yok. LPG konusunu bilemiyorum.
İçi çok dar geldi bana ben bunaldım. Clio Symbol bile rahat ve ferah

Ben daha fazla uzatmadan Vectra diyip kapatıyorum:) Ama işte temizini bulmak zor iş. Allah'tan bi tane düşmesi lazım. Şu imzamdaki Vectra'nın kokpitine baktıkça içim açılıyor 2009 Mercedes S320 CDI kullandım Vectra B otomatik 2.0 CD keyfini asla almadım belkide hastayım :)

Son düzenleme:

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra dan şaşmayın

ustaoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanılmıyosam 2001 sonrası bora ve golf lerde 1.6 16V Dohc 105hp lik motorlar kullanıldı ve yakıt/performans olarak daha iyi tabii. Karşılaştırmaya gelince Bora derim. Daha elit olduğu kesin ve kalite olarakta başarılı. Vectra B leri severim hatta makyajlı kasaları çok daha güzel olsada tercihim Boradan yana olurdu...

Ayrıca Fatih_78 arkadaşımızında dediği gibi bu araçlar aynı sınıf değil...

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bora'da iyi araba hiç yabana atılmaz. Ancak şu varki, ülkemizdeki klasik bir VW motoru.
1.6 8V benzinli. Benzini içiyor, aman aman bi performansı yok. LPG konusunu bilemiyorum.
İçi çok dar geldi bana ben bunaldım. Clio Symbol bile rahat ve ferah

Ben daha fazla uzatmadan Vectra diyip kapatıyorum:) Ama işte temizini bulmak zor iş. Allah'tan bi tane düşmesi lazım. Şu imzamdaki Vectra'nın kokpitine baktıkça içim açılıyor 2009 Mercedes S320 CDI kullandım Vectra B otomatik 2.0 CD keyfini asla almadım belkide hastayım :)

evet senin imzandaki vectra b nin içine bende bakıyorum sürekli ve baktıkça benimde içim açılıyor çünkü harikaaa