Opel vectra b piston etek sesi

aegecer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam ustalar bi konuda yardiminiza ihtiyacim var opel vectra b 99 2.0 gls aracim var aracta yag yakma sorunu vardi ust kapagi komple yaptirdim sibop lar subap lastikleri yolluklar kadehler hepsi degisti simdide araba sogukken bi sikirti var arac isindikca ses azaliyor tamirci piston etek sesi motor yapilmasi gerekiyor ama bir zarari olmaz araca diyor sizce bir zarari olurmu bunun ve etek sesi boyle mi yapar... Simdiden tesekkurle...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha bilmiyorum ama forumdan bahadır kardeşim var en son vectra b aracında ses var demişlerdi ustalar antalyaya gittik birlikte dönüşte yolda kaldık araç yatak sarmıştı...ihmal etmeyin...

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erkenden yaptırın geç olunca masrafı artar

formkind

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum benim hyundai aracım var dı tam 2 sene 17000 km o şekil de kullandım dikkat ederek sıkıştırmadan zarar vermez ama o şekilde de çok sağlıklı olmaz durumunuz olduğun da yaptırmanız yararınıza olacaktır çünkü kaçınılmaz bir durum enin de sonun da mecbur yapılacak

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Şimdi şöyle,
Motorun üstünü yaptırınca, o basınç aynı anda aşınan zayıf olan alt tarafa yüklencektir. Kötü kullanılmadı, çok bakımsız kalmadı ise 300.000km üstüdür araç.

fatihotokuaförü

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilinçli bir opel ustasına danışın.