Opel vectra B ön ızgara Karbon folyo uygulaması

scorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendim söktüm 3 saat ugraştım ve yaptım gayette hoş durdu arayada led lamba koydum belki yapmak istersiniz.

YİGİDO58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş. ben folyo yapamam (orjinali çıkardım) ama bende led uygulaması yapmayı düşünüyorum ne tür led kullandınız?

scorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 tl karbon folyo gittigidiyordan aldım Eskişehir de saniyide bir hayli pahalı satıldığı için genelde interneti kullanıyorum bu tür alış verişlerde eskişehirli arkadaşlarıma ip ucu olsun :)Bu arada babamda saniyici herkesi tanımasına rahmen genede pahalı oluyor.. Led ise normal led değil de öne doğru bakan ledlerden vardı bende daha önceden onu kullandım. Arabaya taktım. Bi fotosunu alıp koyarım. Ledlerin nikelajdan yansıması çok güzel durdu bence gece olunca daha iyi belli oluyor.

Not: unutmusum başkada hiç bir masrafı yok. SAdece ısıtarak yapıstıracağınız için saç kurutma makinasının kullandığı elektirik var. :)

Son düzenleme:

Jonturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki normal siyah folyo ile kaplayabilir miyiz? eğer kaplarsak nası olur biri çakmakla ateşle rahat kaplarsın demişti. ayrıca geri dönüşü nası olur sökmesi iz bırakır mı?

ek: bahsettiğim yerler nikelajlı kısımları sadece

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin panjuru yapmak daha zormuş , keske opel amblemını komple yapmasaydınız

scorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki normal siyah folyo ile kaplayabilir miyiz? eğer kaplarsak nası olur biri çakmakla ateşle rahat kaplarsın demişti. ayrıca geri dönüşü nası olur sökmesi iz bırakır mı?

ek: bahsettiğim yerler nikelajlı kısımları sadece

Kaplayabilirsin ama pek hoş dururmu bilemiyorum. Çakmak pürmüz saç kurutma makinası gibi ısıtmaya yarayacak her hangi bir şey olablir. Geri dönüşü söktükten sonra bi güzel tinerle silersen iz falan kalmaz.