opel vectra b lpg sorunu

serhat_celik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim opel vectra b kasa aracım var araç lpg de çalışırken 3000 deviri geçince tekliyor nedenini bilen varmı acaba.bana yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden teşekkürler:(:(:(

MURATTEKIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bujilerden birinden kaynaklanıyo olabilir,ateşleme yapmıyo bi tanesi bence

ismail yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım muhtemelen bobindir, yada kablolarıdır benim araçta da vardı böyle bir problem değişmedik parça kalmadı en sonunda bobin ve kabloları yeniledim sorun çözüldü.tabi lpg yiyeni taktırdıysan. benzinde yapmıyor olabilir onun yanması kolay olduğu için.

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4500 Devirle alakası nedir,benim aracım 4500 devir geçiyor performans kaybı yok ama arasıra arıza lambası yanıyor(yüksek voltaj)sebebininde vectralarada bobinden gelen akımın 1,5 volt olduğu ama benim atiker sır.sistemin 2,5 voltaj akım verdiği şeklinde söylediler ve bunun normal olduğunu söylediler,kesinlikle normal olduğunu düşünmüyorum.Atiker taktırıpta arıza lambası yanmayan vectra c var mı?

meto cdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kardesim benim 2001 cdx opelim war daha 2 ay önce taktırdım memnun degilim rölanti düşüyo yada benım arac otomatik düsük dewirde kullanınca kerkiniyo walla lpg ciye gidip gelmekten usandım 2 haftadır benzinde biniyorum galiba tekrar söktürcem

kenansaltan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede var lpg yi 2008 ocak ayında taktırdım 6 ay herhangi bir sorunla karşılaşmadım sonra özellikle yüksek viteslerde 3000 devirden sonra titreme yapıyor ve motor arıza ışıgı daha önceden hiç yanmazken ara ara yanıp yanıp sönüyor ama benzinde yapmıyor lpg ayarına baktırmak lazım bence