opel vectra b kullanım kılavuzu TALEP

ceryan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkur hayırsever paylasım sever arkadaslara.

Son düzenleme:

ceryan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 98 astra kullanıcısıyım ve indirmeye basladım bile faydalanacagım kesin vardır bişeyler tesekkur emegi gecen arkadaslara. tesekkur paylasanlara.

vahit saruhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel kulanım kitabı

bende OPEL VECTRA B 97 model var. içinde iki tane kullanım kitabı var fakat yazıları almanca. işinize yarasa satabilirim bitanesini.

niyazi06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende OPEL VECTRA B 97 model var. içinde iki tane kullanım kitabı var fakat yazıları almanca. işinize yarasa satabilirim bitanesini.
teşekkürler vahit kardeş harun bey bu kadar uğraşmış türkçesini yayınlamış hemde hiç karşılık beklemeden ama siz hemde almancasını satabilirim diyorsunuz.galiba siz ticaretle uğraşıyorsunuz belli

umutolgun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla banada lazim hayir için çeşme yaptirmak gibidir bi yardimci olan olursa çok dua alir

occ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli dostlar,
2000 model, Vectra 2000 cdx'im var.
Çözümleyemediğim 2 sorunum var.Bana yardımcı olabileceğini düşünerek yardımlarınızı bekliyorum,
1- Arabamın şarzını ölçtürtdüğümde normal olmasına rağmen rağmen bir süre sonra bir anda arabam çalışmıyor, marşa basacak enerji dahi olmuyor, aküyü alalı 1 yıl oldu, bir yerlerde bi şase var ama bir türlü bulamıyorum.
2- Diğer bir husus bir süre öncesine kadar 2. kez marşa basmazdım ama şimdi uzun bir süre marşa basarak zor çalıştırıyorum. Şöyle ifade etmeye çalışayım, Kontağı açtığımda normalde benzin pompası devreye girerek benzin pompalaması gerekir, ama olmuyor. Sigortasını çıkarıp taktığımda devreye giriyor. Uzun süre marş'a basıyorum anca çalışıyor
Niğde de yetkili bir serviste yok.Yardım ve önerilerinizi bekliyorum.
Saygılarımla