Opel Vectra alacağım Yardım edermisiniz

vectra00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan bey;

Ben sizin koşullarınızda olsam Vectra tercih etmezdim.(alınabilecek bu ayarda başka araçta yok aslında)
Neden derseniz Vectra çok güzel bir arabadır, doğru... ama yıpranmış, hor kullanılmış bir vectra adamı kanser eder.... Sizin fiyat aralığınız da temiz bir araç bulmak gerçekten çok zor. Ancak ve ancak tanıdık, bilindik bir vectra olursa almanızı tavsiye ederim.
Limitiniz 15+ olsa; 17-18 civarları çok güzel 2000 model civarı vectra bulabilirsiniz. Bunların dışında Savaş beyin aracını da düşünebilirsiniz. Ben olsam düşünürdüm...

açıkçası mesajınızı okuyuncada korktum biraz, eski model vectralardan temizlik olayından falan. Ama İç konforu iç yapısı ve dış yapısı çok güzel bir araba.

Bu arada meraktan ötürü Savaş beyin arabasını arattım forumda bulamadım ilanı yok sanırım yada ben bulamadım, imza yerine veya daha kolay ulaşılacak bir yere eklerse ilanını satışı daha kolay olur. Eminimki Savaş Beyin arabası Çevremdeki ve internet ilanlarındakilerden Temizdir.

Antalyada oturuyorum, başka şehirden araç alsam getir götür yapamam. Tamam araba kullanıyorum ama kendime güvenmiyorum. dediğim gibi direksiyonu kursta görmüş birisiyim.(Zaten Kendimden biraz 300-400 tl gibi boşta bir param var. araba aldıkdan sonra birkaç gün özel ders almayı pekiştirmeyi planlıyorum.)
birde diyabet hastasıyım, şehir içi en fazla 1-2 saat kullanabilirim. uzun yola gidip gelmek 100 km üzeri yol mesafeleri şu dönemde benim için çok zor olur.

Vectra güzel bir araba, bendeki paraya göre pek bir alternatif olmadığını farkettim.
Para 15.000 le sınırlı olmasa başka seçeneklerde olurdu, ha bu 1996-1998 vectra olmazdıda 2001,2002 olurdu. 2004 olurdu.

para 15bin tl ama bunun içerisinde vergisi üzerine alış parasıyla toplam 15bin tlyi geçmeyecek. zaten annemin max benim için ayırdığı miktar çekebilecği kredi bu kadar. ona bile mırın kırın ediyor =) taksilerden inmiyor, günde 40-50 tl taksi parası ödediği oluyor gözüne batmıyor. ama gel gelelim Konu ben olunca eski model araba bile çok gözüne batıyor. Motorsiklet alayım 2-3 bin tl'ye hem ucuz hemde kafama göre takılırım diyorum onada yanaşmıyor.

((((( Antalyada komaş Marketi az geçince, sampi kavşağına doğru, bir rentacar var adını bilmiyorum. yol üzerinde 2001 model opel vectra otomot vites, 18 bin tl diyor en son 16 bin olur diyor. GRİ RENK içi deri kaplama siyah iç koltuklar 200 bin km civarıymış kmsi, sakallı bir adam var o satıyor. 16 dedi en son yani bunu bile almayı düşünemedim. Malum 16 ya alırsam 1 de masraflar tutsa 17 ye gelir bana. satan kişiyle alakam yok. Arabadanda fazla anlamıyorum. sadece ordan geçerken gözüme çarptı fiyatını sordum ve sürücü koltuğunu denedim. belki işine yarayan antalyada oturan varsa bakabilir... )))))

artık varsa temiz corsa falan, veya fiat marea gibi veya başka marka modeller bakarım. şu 1 hafta içinde birşeyler bakmaya çalışacağım, Opel marka temiz birşeyler buralarda bulurda alırsam gelirim foruma devam ederim yada vazgeçerim bu araba alma fikrinden olur biter. =)

Herneyse, bu kadar bilgi bana yeterli Çok Saolun. Açtığım konuda emeği geçen arkadaşlar; hazanh, _Vectra_, orucreis, smihci, paroda. yardımlarınız için çok teşekkürler.

Son düzenleme:

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan bey size yazdığım önceki mesajı okumadınız galiba :) vectra bulduğunızda gideceğiniz adresleri yazdım... Ancak madem dar gelirlisiniz antalya gibi bir memlekette vectra düşünmeyin daha ekonomik bir araç düşünün ş.içi 35 kr dan aşağı yakmaz çünkü 2.0 antalyada dur kalk bunun haricinde yollarımızda kasis ve set çok fazla alt takım fazla dayanmıyor birde üzerine kışın yağan yağmurlardan Çıkıp yazın kavurucu sıcağıma girince alt takımdali lastikler takozlar çabuk çürüyor.. Bunum haricinde seçiminiz beyaz renk olsun malum 17 yaş üzeri araçta güneş yanıkları vernik atıkları baş ağrıtır antalyada

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arabamın ilanı hiçbir yerde yok, aciliyeti olmadığı ve değerini bilen birisinin almasını istediğim için sadece eşe dosta söylüyorum o kadar (aracımın tek hatası boyasında güneş yanığı var, şimdilik boyatmıyorum)