opel vectra 2008 3.0 cdti hakkinda bilgi

ferdj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze simdiden tesekkurler ben 2008 model opel vectra 3.0 cdti almayi dusunuyorum hos guzeL butcemede uygun bu arac ama hakkinda hic bir bilgim yok birine soruyorum motoru zincirli alman arabasi sagLamdir diyor birine soruyorum aLman arabalarinin en kotusu opel diyolar kafam karisik MOTOR kayisi zincirmi yoksa normalmidir kronik problemleri varmidir bilgi ACiL!! biLgi verirseniz Sevinir tskrler

Son düzenleme:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alman arabaları dünyadaki arbalar arasında her zaman ilk sıralarda kendilerine yer bulurlar . bunun yanında evet doğrudur opel alman araçları içerisinde en garibanıdır diyebiliriz ki aslında opel safkan bir alman bile değildir. sadece adı alman... :D gm adams opel'le gel seninle araba üretelim demeseydi opel adını anca bisiklet markası olarak görürdük :D teknik detaylara birşey diyemeyeceğim çünkü hiç dizel aracım olmadı :D

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde iki tane var 3.0 cdti vectra degil signum ama fark etmez motor ayni.evet motor kayisli bildigim kadariyla yaklasik 150.000 km lerde degisiyor ve fiyati burda almanyada 800- 1000 euro civari.pek sorunlu bir araba degil ..biz birini 13.000 km aldik 2006 model aldigimizda 4-5 aylikti suan 60.000 km de iki kez türkiye yapti genel anlamda sorunsuz diyebilirim pek masraf edilmedi bakim haricinde ama tavsiyem otomatik olsun onlar zaten 6 vites otomatik..diger signumu gecen yaz aldik 80.000 km de suan 90 nin üstünde oda iyi ...hatta ciplettik 225 hp civari oldu ..sen en iyisi kafanda bütün sorulari toparla tek tek yaz sorularinin bütün cevabi bende...sana elimden geldigince yardimci olurum..eger bir araba bulursan link ini ver daha faydali olur bakar ona göre karar veririz..

Son düzenleme:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay anasını ya içim gitti :D

3.0 CDTI'da nasıl bir tork değeri vardır acaba.

bence alın çok temiz ve agresif duruyor.

simbore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harika görünüyor

ferdj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani vectra c dizellerinde motor kayisi zincir olan yok dogrumu anLadim ?