Opel Ve Opel Gerçek beni yine şaşırtmadı!!!

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Ve Opel Gerçek beni yine şaşırtmadı!!!

nihat link' Alıntı:
Mert nasıl sığmıyor boydan mı çaptanmı anahtar ve kriko köpüğünü yok sayıyoruz bu arada

ևaptan sığmıyor Nihat abi.  :(
ևaptan sığsa boy kısmı ayarlanır ama lastiğin oturduğu kısım küçük stepne inceliğinde dizayn edilmiş.  :(

astra76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Türkiye'ye araba ile gelmeyi planlıyorsanız yanınızda mutlaka orijinal boyutta bir yedek lastik bulundurun diyeceğim ama nereye koyarsınız, lastiğe nasıl yer açarsınız hiç bilemiyorum.  :(
Bu hesapta hic yoktu. Cunku kabul edersinizki uzun bir yolculuk olacagi icin haliyle esyada o oranda artiyor. Birde lastik icin extra bir yer ayarlarsam vay halime. Bu insanlar malzeme calacagiz derken neden boyle yaparlar anlamak mumkun degil.

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anladım teşekkürler  ;)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
abı can-am deme onlara zaten ayrı hastayım en son 2009 yılıda suzukının  gsr600 modelını almıştım tabı çocuk olunca bızde mecburen 4 tekere gectık ama ıcımde hala patlamayı bekleyen bır volkan hazırda bekliyor ben genelde naked takılıyorum racıng hayaata sevmem

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra76 link' Alıntı:
Bu hesapta hic yoktu. Cunku kabul edersinizki uzun bir yolculuk olacagi icin haliyle esyada o oranda artiyor. Birde lastik icin extra bir yer ayarlarsam vay halime. Bu insanlar malzeme calacagiz derken neden boyle yaparlar anlamak mumkun degil.

Kesinlikle öyle.  002tuhaff
şimdiden hayırlı yolculuklar diyelim. İnşallah stepneye ihtiyaç duymayacağınız, kazasız belasız bir yolculuk olur.  :)

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
abı can-am deme onlara zaten ayrı hastayım en son 2009 yılıda suzukının  gsr600 modelını almıştım tabı çocuk olunca bızde mecburen 4 tekere gectık ama ıcımde hala patlamayı bekleyen bır volkan hazırda bekliyor ben genelde naked takılıyorum racıng hayaata sevmem

֖lmeden bir chopper almak istiyorum.
Misal:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-harley-davidson-suba-2013-harley-davidson-night-rod-special-vrscdx-0-km-150060362/detay

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir kaç önce işin ehli olan bir arkadaşım sağlam yüklü GOLF IV GTI aracına Enkei jant takımı aldı. Ardından çok uğraştı ve aynı janttan tek bir tane daha bulup stepne yerine koydu. Sebebi ise lastik patlasa dahi farklı jantla aracının kötü görünmemesiydi. O kadar düşkündü aracına.

şimdi düşünüyorum da bizim aracımız onda olsa benzin döküp yakardı herhalde: Bir araba parası harcayıp modifikasyon yapıyorsun, lastiğin patlıyor bisiklet tekeri takıyorsun. Yazık :(

Araç da bu  dancee

mecoo inda house volume.kurtköy :)

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi bmw de stepne bile yok, bisiklet lastiğini geçtim :)

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Digecek bisey bulamiyorum.opeldir ne yapsa yeridir

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gecmis olsun. ancak kucuk lastik artik gunumuzun standarti denebilir. opel gercek inde haberdar olma ihtimali olsada  onlarinda stepnenin uyumsuz olacagindan haberi yoktur buyuk ihtimalle. kucuk lastiktende korkmayin ben kullandim hicbir sorun cikarmiyor en yakin lastikciye sorunsuz goturuyor. kucuk lastik degilde lastik degistirme aparatlari kriko vs cok dandik onlara laf soylenebilir tabiki.