opel teknik servis fiyatları neden bukadar pahalı

sitelerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel'e biniyorsun diyorlar böyle deyince. Ulan sanki sıfır opel'e biniyoruz.

Tamam arabamız iyi araba, ama sonuçta 12 yaşında araba.

Taş çatlasa 14-15 bin lira.

Yahu sen opele biniyorsan ben seni öperim demeye çalışıyor adamlar.

Ama bindiğim araba 14-15 bin liralık 12 yaşında araba.

El insaf be.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Opel'e biniyorsun diyorlar böyle deyince. Ulan sanki sıfır opel'e biniyoruz.

Tamam arabamız iyi araba, ama sonuçta 12 yaşında araba.

Taş çatlasa 14-15 bin lira.

Yahu sen opele biniyorsan ben seni öperim demeye çalışıyor adamlar.

Ama bindiğim araba 14-15 bin liralık 12 yaşında araba.

El insaf be.
Ben Opel'e biniyorum diye, Opel yetkili servislerinin de bana binme özgürlüğü yok :mad:.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeslerim niye günah kecisi olarak hep opeli görüyorsunuz??????
Bakin servislerin geliri araba satisindan degildir... burda cok az bir kar kalir,asil karlari servis bakimindan alirlar..siz gidin bir VW ve BMW veya Mrcedes se sorun bakin dudaklariniz ucuklar..bakin ben mercedesde bir yedek parca fiyatini (maliyetini söyleyeyim) merkezi püskürtme V8 motoru icin 16 euro satis bedeli 300 euro gördünüz mü farki? evet bunlar asil kari yedek parca ve bakimdan vuruyor...

PowerVu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 Model Aracımın Garantisi 2007 Haziranında biter bitmez bütün bakımlarını Bosch Car Servicede yaptırdım. Değiştirdiğim hiç bir parça allaha şükür hata vermedi. Özellikle Motor donanımı konusunda Bu Servisleri tek geçerim, birerbir Bosch Orjinal parça ile değiştiriyorlar ve 2 yıl da garantisi var. Aracınızın motoruna bakın çoğu parçanın Bosch Marka olduğunu göreceksiniz... Hem Servise nazaran fiyatlar yarı yarıya..!

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende parçaları kendim alırım ustama götürürüm bana en fazla 30 tl işçilik çıkarır bir de çayını içer muhabbet ederim serviste arabama ne yaptıklarını bile göremiyorum.

ekaran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kim kime ne tutturursa. Araçlarınız için birkaç servisten parça ve işçilik fiyatlarını teklif olarak aldıktan sonra nette araştırıp fiyat kıyaslaması yapmanız mutlaka yararınıza olacaktır. Nette bulduğunuz parçaların fiyatları daha uygun olursa parçaları satın alıp servislerden en uygun işçiliği verene götürüp taktırırsınız olur biter.

sitelerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Opel'e biniyorum diye, Opel yetkili servislerinin de bana binme özgürlüğü yok :mad:.

Evet, haklısınız Savaş Bey. Fakat durum bu.

Ne pahalı bu yedek parça deyince "git tofaş'a bin" diyor. Ulan sanki sıfır opele biniyorum. 12 yaşında opel. Tamam tofaş kadar olsun opelin yedek parçası deMİyorum, ama bu kadar da pahalı olmaz ki. Ah alıyorlar.

xmuratalix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne kadar aldatılırsan o kadar iyi müşterisiniz

almanyada 6 eoruluk parça türkiyede 200 ytl. Bunun tofaş yada başka bir marka araca binmeyle ne alakası var.Bu ifadeyi almanyada genellikle tofaş yerine opel kelimesini koyarak kullanırlar mersedes ve bmw servisleri .:kop: Bu arada opel otomobilleri herhangi bir performans yarışında gören varmı :confused:

SERCAN006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada opel otomobilleri herhangi bir performans yarışında gören varmı :confused:[evet ben gördüm wtcc yarıslarına opel astra ile opel vectra lar yarısıyo farklı klasmanlarda