Opel (söz verdiğim cevap)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt ayrıca o 212hplik concept 2003te daha powertrain yokken %100 opel mühendisleri tarafından geliştirildi 1.9cdti twinturbo 212hp ve 1400rpmde tam 400 nm tork verebilen eşsiz bi motordur neresi başarısız abi sen ilk önce bi opel tarihini araştır bize sataşacağına

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astranın segmentinde olup da türkiyede lider olan renault megane 16.000 km de 2007 model araba inanın arka camları silmek için bezi bastırdığında cam yanlamasına yarım santim oynuyor bu araçta 35-40 milyonluk araç ve onunda arka camları otomatik değil amacım bu aracı kötülemek değil ama araca bindiğinde opelin verdiği tokluk ve güveni asla vermiyor ama konfor derseniz ona katılırım astra sert araba

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akla karayı ayırmak ve anlatmak ne zaormuş yaw.yorumlara bak şaş kal.neyse.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ozaman anlayabileceğimiz şekilde anlat orta yolu bulalım :good:

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"""Şu zamanda hala 1,6 motordan 115 beygir güç üreten opele yazıklar olsun.6 ileri şanzuman koy ama motorun gücü hala 10 sene geriden gelsin bu ne saçmalık ya.opel pazarını neden kaybediyo bence biraz araştırma yapsın.İş geliştirmecilerini değiştirsin.Diğer markalar seneler önce 1,6 motordan 125 beygir güce olaştılar.mesela honda.volkwagen 1.4 motorda daha fazla beygir üretiyo.fiatlar bile opelden iyi durumda.kesinlikle o paraları haketmiyolar artık.bide utanmadan donanımdan çalıyolar.Yeter Türk halkını keriz yerine koymaktan vazgeçin. """

SALİM BUNU SEN YAZMADIN MI?

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"""Şu zamanda hala 1,6 motordan 115 beygir güç üreten opele yazıklar olsun.6 ileri şanzuman koy ama motorun gücü hala 10 sene geriden gelsin bu ne saçmalık ya.opel pazarını neden kaybediyo bence biraz araştırma yapsın.İş geliştirmecilerini değiştirsin.Diğer markalar seneler önce 1,6 motordan 125 beygir güce olaştılar.mesela honda.volkwagen 1.4 motorda daha fazla beygir üretiyo.fiatlar bile opelden iyi durumda.kesinlikle o paraları haketmiyolar artık.bide utanmadan donanımdan çalıyolar.Yeter Türk halkını keriz yerine koymaktan vazgeçin. """

SALİM BUNU SEN YAZMADIN MI?
hee ben yazdım nooldu?

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
1.6 motorun kaç hp üretmesi gerekiyor ben anlamadım ki 115 gayet normal hp ye takılmayın boşverin bunları :D benim 1.8 de 125 bg napim ben ağlım mi şimdi gayette güzel yürüyor opeli seviyorum ben sizde sevin...

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ozaman anlayabileceğimiz şekilde anlat orta yolu bulalım :good:
neyin ortasını bulmamız gerekiyoki?ben kendi fikrimi söyledim sen kendininkini.senle yada bi başkasıyla aynı yada orta noktada buluşmak gibi bi isteğim yok.kimseyede zaten hiçbişeyi kabul ettirmek gibi bi amacım yok.ben dediklerimin arkasındayım.bana göre öyle.

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 motorun kaç hp üretmesi gerekiyor ben anlamadım ki 115 gayet normal hp ye takılmayın boşverin bunları :D benim 1.8 de 125 bg napim ben ağlım mi şimdi gayette güzel yürüyor opeli seviyorum ben sizde sevin...
mesele sadece beygir değil sayfalarca yazı oldu herkes beygirde takıldı kaldı.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burda açık ve net opel motor geliştirmiyor demişsin. benim yazdıklarımı okursan ve biraz nette araştırırsan opel in motor geliştirdiğini açık ve net görürsün zaten. sadece her motorunu Türkiye ye vermiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...