Opel Servis Kampanya

xisunknown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

geçen hafta beni opel gerçekten aradılar aracın küçük hasarı varmı varsa kampanya dahilinde çok uygun fiyata küçük hasarları onarıyoruz dediler, bende ok dedim, sonra dün yine aradılar 2 yıllık garantisinin bitmesine 4 ay kalmış bitmeden 120 farklı nokta için genel bir kontrol kapsamında aracın değişmesi gereken parçaları kontrol edip değiştiriyoruz dediler. kontrol işlemi 45 TL miş ama değişmesi gereken parçalar var ise garantiden değişiyor dediler. Sizi arayan ve böle bi opsiyon sunan oldu mu olduysa kullanan oldumu? oda olduysa değişmesi gereken parça diye bişey çıktı mı çıktıysa hangi parçalar çıktı  :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Servis Kampanya

Sn. xisunknown,

Konuyla alakasız olacak ama bilgisayar mühendisi olma ihtimaliniz var mı?
"Sizi arayan ve böle bi opsiyon sunan oldu mu olduysa kullanan oldumu? oda olduysa değişmesi gereken parça diye bişey çıktı mı çıktıysa hangi parçalar çıktı" cümlenizde güzel bir iç içe if {..} else{...} yapısı kurmuşsunuz  da bi an dedim kesin bilgisayar mühendisi arkadaş ;D

Bu arada daha geçtiğimiz hafta yıllık bakımımı yaptırdım bana böyle birşeyden bahsetmediler.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence bu bayilerin uydurdugu, bosta kalmayalim, is yapalim ,para kazanalim diye yaptiklari bir kampanya.

Degismesi gereken parca varsa zaten ariza lambasi yakar arac.Baktiklari 120 nokta da aracin disinda gözle görülmesi mümkün olan yerlerdir.

xisunknown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Sn. xisunknown,

Konuyla alakasız olacak ama bilgisayar mühendisi olma ihtimaliniz var mı?
"Sizi arayan ve böle bi opsiyon sunan oldu mu olduysa kullanan oldumu? oda olduysa değişmesi gereken parça diye bişey çıktı mı çıktıysa hangi parçalar çıktı" cümlenizde güzel bir iç içe if {..} else{...} yapısı kurmuşsunuz  da bi an dedim kesin bilgisayar mühendisi arkadaş ;D

Bu arada daha geçtiğimiz hafta yıllık bakımımı yaptırdım bana böyle birşeyden bahsetmediler.

Sn Chiv,

Bilgisayar mühendisi değilim ama özel bir emeklilik şirketinde aktüer (sigorta matematiği uzmanı) olarak çalışıyorum  bu nedenle sistemden veri çekerken sql ve excelde makro yazmışlığım mevcut bu nedenle kullandığım ifademde bunun etkisi olabilir

bu arada mini hasar onarımında tampondaki çizik ve noktaları onarabiliyorlar mı acaba? geçen gün park ettiğim yerde kia serato marka jeep'in bir tanesi arka tamponumunda çok hoş görünen siyah noktacıklar oluşturmuş canımı sıkıp duruyor...

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu  musteriyi nasil kandirip parasini alabilirz politikasi mini onarimi zaten kasgonuz varsa oradan yaptirabilirsiniz; garantisi dolmak uzere olan kisilerden nasil para koparabilirzin derdinde servisler

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben olacağı direk şöyle söyleyeyim , 45 TL yi alacaklar kontrol etmiş gibi yapıp, her şey gayet güzel diyecekler, hiç bir parçayı garantiden değiştirmeyecekler ve olan 45 TL ye olacak.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

recepakcay link' Alıntı:
Ben olacağı direk şöyle söyleyeyim , 45 TL yi alacaklar kontrol etmiş gibi yapıp, her şey gayet güzel diyecekler, hiç bir parçayı garantiden değiştirmeyecekler ve olan 45 TL ye olacak.
+1453

xisunknown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

recepakcay link' Alıntı:

yahu biz bu servislere hiç mi güvenemicez yaaa...

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Diğer arkadaşlara katılıyorum, kesinlikle para tuzağı. Ayrıca Gerçek Servis'e arabanızı bırakacaksanız, bırakıp hemen uzaklaşın da aracınızın nasıl berbat bir şekilde acımasızca kullanıldığını görüp üzülmeyin.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel Gerçek'e bir kez gittim, bir daha asla gitmem
her ne olursa olsun kesinlikle güvenim kalmadı