Opel Meriva hakkında bilgi

OwnByTheKiller

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle selamlar arkadaslar.2004 model Opel Astra Enjoy'um vardı hb.Fakat kazalı oldugu için değiştirmek zorunda kaldım.Bütcem de kısıtlıydı ve bu arabayı kullanmak istemiyodum.2. el araba hiç düşünmedim.En ucuz olarak merivayı buldum...

Muhtemelen salı günü araba bana geliyor ama hala kaygılarım var.Tabi ki Astra daki performansı bana vermicek bunu biliyorum ama mecbur kaldım.
Size sorularım arabada ESP falan filan var 1,6 motor benzinli spor pakedi falan filan var
Sizce opel meriva nasıl bir arabadır ???

tesekkurler.Saygılar...

nkaymak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Performan Olarak Astra Kadar Olmayacaktir Tabiki. Bunun Nedenide Arabanin Ağirliği. Bunun Dişinda Memnun Kalmayacağin Bir Konu Yok Sanirim.

OwnByTheKiller

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Performan Olarak Astra Kadar Olmayacaktir Tabiki. Bunun Nedenide Arabanin Ağirliği. Bunun Dişinda Memnun Kalmayacağin Bir Konu Yok Sanirim.

valla genelde herkez memnun kalacagımı soyluyor fakat bu güne kadar kullandıgım arabalardan cok farklı bir şey meriva :) ayrıca hiç otomatik vites arabam olmadı.Ayrıca bir sorum da otomatik vitesler kaç devirde vites atıyor acaba ??

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatiğini bilmem ama bizde de meriva gerçekten rahat ve geniş yol tutşu kategorisini göre ii şimdiden hayırlı olsun