Opel kaskoyu nasil bilirsiniz?

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Merhabalar.kismetse yarin astra sedan aracima kavusuyorum ancak bu benim ilk sifir arabam ve kasko hakkında pek bilgim yok. Bayideki eleman kaskoyu opelden yaptirmayi önerdi ve 1000 TL civari bir fiyat cikabilecegini soyledi. Aranizda opel kaskoyu kullanan artilarini eksilerini söylenebilecek olan var mi? Yoksa kaskoyu disaridan yaptırmak daha mi avantajlı olur?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel kaskoyu nasil bilirsiniz?

Ben kesinlikle opel kasko yaptırmam.Neden mi:

1)ak sigorta olası bir trafik kazası anında masrafın araç değerinin %40 ını geçmesi halinde aracı perte çıkartıyor,opel kaskoda bu %50

2)olası bir kaza anında opel in ak sigortaya ya da x firmaya çıkartacağı ücret opel kaskoya vereceği fiyatın çok üstünde olacaktır.Yani diyelim ki bir kaza yaptınız araçta büyük hasar var.Opel kasko kendisi yaptığı için hasarı 20 bin lira gösterirse ak sigortaya işçilik vs giydirerek 30 bin gösterecek ve aracınız perte çıkacaktır.Opelde ise tamir ederler başınıza kalır.

3)opel kaskonun mini onarımı opel servisinde yapılıyor.Ve yanılmıyorsam tramere işliyorlar.Ak sigortada Autokinge yaptırıyorlar ve tramere işlenmiyor.

Ben de gelecek ay kaskomu yenileyecem yine ak sigortayla çalışmayı düşünüyorum.Opel kasko benim kafama hiç yatmıyor karar  sizin

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

5 para etmez gecen yil araci alirken yaptırdım navigasyon u ekleyelimmi dediler ekleyin dedim ekledik dediler... Geçen hafta tanidigima kasko yaptirdim eski kaskona navi ekletmemissin dedi şaşırdım navi yi diğer olarak gostermisler allah korusun birdey olsa navi de kaskolu diyemiyormusum diger olarak isaretledigi de dış modifikasyonmus meğerse para tuzağı bastan sona

Axa ya kasko yapacak arkadaslarada bir uyari mini onarımı tramere işliyor axa sirf bu yuzden axa nin mini onariminida kullanamadim kaskom bitmeye yakin

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel kaskom var. Sıkıntılı durumlarda opel yetkili servisi ilgilensin istedim aracımla , diğer kaskolarda yanlış bilmiyorsam özel servislere yönlendirebiliyorlar. Kullanılan parçalarda güvenilirlikti düşüncem.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

talha batu link' Alıntı:
Opel kaskom var. Sıkıntılı durumlarda opel yetkili servisi ilgilensin istedim aracımla , diğer kaskolarda yanlış bilmiyorsam özel servislere yönlendirebiliyorlar. Kullanılan parçalarda güvenilirlikti düşüncem.
Yanlis biliyorsunuz.
Diger kaskolardada yetkili serviste yapiliyor arac.