Opel ınsıgnıa'ya fabrika çıkışlı lpg

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,
Gördüğüm kadarıyla, Almanya'da 1.4 Turbo, 103 kW (140 hp) Insignia'lara fabrika çıkışlı lpg montajı yapılıyor. Neden acaba Türkiye'ye gelmez böyle şeyler anlayamadım ? Birde madem İnsignia'ya takılabiliyor, neden turbo Astra'ya fabrika çıkışlısını vermezler ki ? Demek LPP takılabiliyor yani. :rolleyes:
Sırf şu LPG problemi yüzünden maalesef Opel ailesinden ayrılacağım.:(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Opel e LPG uyum sağlamıyor. Bir çok kişi de aynı sıkıntı ama bazı markalarda adam LPG taktırıyor daha da ustaya uğramaz olurken opel kullanıcıları LPG ustalarının kapılarından ayrılamaz duruma geliyor. Benim düşüncem böyle. Uymuyor yani.

Alican66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel e LPG uyum sağlamıyor. Bir çok kişi de aynı sıkıntı ama bazı markalarda adam LPG taktırıyor daha da ustaya uğramaz olurken opel kullanıcıları LPG ustalarının kapılarından ayrılamaz duruma geliyor. Benim düşüncem böyle. Uymuyor yani.

Nadir abi bence uyum sağlamıyor değilde ustalardan kaynaklanıyor problem. Opelinde sorunsuz LPG kullanan bir çok tanıdığım var. İyi bir ustaya iyi bir LPG kiti taktırılırsa uzun vadede sorun yaşanılacağını zannetmiyorum ben.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaşınıza saygım var. aracınızla problem yaşadınız onada saygım var keza düşüncenizede ama opele lpg uyum sağlamıyor deyip durmayın ya :)
2 tane opel aracım oldu sorunsuz lpg ile. bir tane komşumuz var sitede adam maymun iştahlı 5 tane opel arabası aldı sattı. hepsinde lpg vardı sıkıntısız. etrafımda opel var lpg'li sıkıntısız. sorun arabada değil takanda ;) geçende bir arkadaş opelin işletim sistemi zayıf demişti ona benziyor bu konu

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

yaşınıza saygım var. aracınızla problem yaşadınız onada saygım var keza düşüncenizede ama opele lpg uyum sağlamıyor deyip durmayın ya :)
2 tane opel aracım oldu sorunsuz lpg ile. bir tane komşumuz var sitede adam maymun iştahlı 5 tane opel arabası aldı sattı. hepsinde lpg vardı sıkıntısız. etrafımda opel var lpg'li sıkıntısız. sorun arabada değil takanda ;) geçende bir arkadaş opelin işletim sistemi zayıf demişti ona benziyor bu konu

Aynen katılıyorum, yenileri bilmem ama, 96 tigra ve 94 Calibrada lpg sorunsuz kullanılıyor. Hemde milletin taktırma dediği Atiker marka taktırdım. filtre değişimi harici para harcamadım.

Ama senin ustan işi bilmez, olmadık yerden kablo keser ek yapar o ayrı, yada araban hor kullanılmıştır, üzerine bide LPG takarsın, ondan sonra her problemi LPG ye bağlarsın.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adamlar lpgye uyum sağlamasa neden lpgli araç piyasaya sürsün ki ?
Supablar lpgye uyum sağlayanı ile desteklendiğinde neden sorun olsun ki ?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Opel ve LPG ikisi bir arada şahsen bende karın ağrısı yapıyor yeminle.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya arkadaş konu LPg konusu da harbiden opelden nefret ettim ya bu kadar olur. Geçen burada paylaşılan haberi hepiniz okudunuz yaw... arkadaş adamlar malına sahip çıkmıyor araç sahiplerinin sahip çıktığı kadar siz ne anlatıyorsunuz sorması ayıp?