Opel İnsignia 2016 aracımın küçük bir çarpışma sonrası multimedya ekranı çalışmıyor.

christopher

Kayıtlı Kullanıcı
22-Edirne
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 1 ay önce karşı tarafın %100 kusurlu olduğu ufak çaplı bir kaza yaptım.Tampon nikelajı ön panjur değişti tampon boyandı.Lakin kaza yaptığım andan itibaren multimedya ekranı çalışmamaya başladı.Sigorta eksperi bunun kaza ile alakalı olmadığını söyleyip onarımı reddetti.Kontağı açınca teyp hiçbir tepki vermiyor.Araç 10-15 dk çalıştıktan sonra fotoğrafta görüldüğü gibi açılıyor.Edirne sanayisindeki üç kağıtçı esnaflar komple torpidoyu sökeceğiz işi çok uzun gibi hikayeler anlatıyor.Ben de onlara göstermek istemedim açıkçası.Edirnede Opel servisi de yok.Sizce ne olmuş olabilir ?

IMG_68247cd5931f52efd676.jpeg

volkan3418

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 1 ay önce karşı tarafın %100 kusurlu olduğu ufak çaplı bir kaza yaptım.Tampon nikelajı ön panjur değişti tampon boyandı.Lakin kaza yaptığım andan itibaren multimedya ekranı çalışmamaya başladı.Sigorta eksperi bunun kaza ile alakalı olmadığını söyleyip onarımı reddetti.Kontağı açınca teyp hiçbir tepki vermiyor.Araç 10-15 dk çalıştıktan sonra fotoğrafta görüldüğü gibi açılıyor.Edirne sanayisindeki üç kağıtçı esnaflar komple torpidoyu sökeceğiz işi çok uzun gibi hikayeler anlatıyor.Ben de onlara göstermek istemedim açıkçası.Edirnede Opel servisi de yok.Sizce ne olmuş olabilir ?

IMG_68247cd5931f52efd676.jpeg
geçmiş olsun youtubeta videosu vardır ordan bakabilirsiniz akü bağlantısını söküp tekrar takın teyp kodu isteyebilir varsa teyp kodunu girin yoksa yetkili servisi arayıp alabilirsiniz

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bazı kazalarda beyine etki ediyor ve bu gibi durumlarda kaza esnasında radyo kitleniyor. Bazı araçlardada radyo sıfırlanıyor. Opelde bu tarz durumu hiç duymadım ama benzer bir olay olmuş olabilir. Cihazın işletim sistemi çökmüş olabilir. Daha önce benim Opel Astra J kasa aracımda Tesla ekran taktırmıştım, onda da bu tarz bişey olmuştu ama benimki kazadan dolayı değilde bir anda aniden çökmüştü. Sonra üreticiden yazılımını alıp tekrar kurdurmuştum o şekilde çözülmüştü.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Pro Opel diye bir firma var, öncelikle onlarla irtibata geçin. Cihazınız güncelleme moduna girmiş. Bu moddan nasıl çıkılır bilemiyorum ancak sizin ilacınız Pro Opelde..