opel in masrafları

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vectra b kullanıcısıyım model 97 artık ufak tefek arıza masraflarından bıktım:mad:bugün gene arıza lambası yanıyor ve gazdan ayağımı çektimmi stop ediyor çok sevdiğim arabamı oyüzden satmaya karar verdim

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen bende üstad.Keyfine diyecek yoka ama benim aldığım araç bakımlı olmasına rağmen cidden can sıkıcı.Yok airbag lambası, yok bilmemnesi, cidden yeter etti.Bende satacağım karar verdim.Seni anlıyorum :)

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen bende üstad.Keyfine diyecek yoka ama benim aldığım araç bakımlı olmasına rağmen cidden can sıkıcı.Yok airbag lambası, yok bilmemnesi, cidden yeter etti.Bende satacağım karar verdim.Seni anlıyorum :)
arabam gerçekten 10 numara ama böyle ufak tefek şeyler gerçekten canımı sıkıyor daha 2 ay önce 1150 tl masraf ettim herşeyi orjinal gm taktırdım tam 5 sene masrafsız binerim diyodum,, gerçi ciddi sorun çıkarmıyo ama tam olmadık zamanda olunca:mad::mad::mad:

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabam gerçekten 10 numara ama böyle ufak tefek şeyler gerçekten canımı sıkıyor daha 2 ay önce 1150 tl masraf ettim herşeyi orjinal gm taktırdım tam 5 sene masrafsız binerim diyodum,, gerçi ciddi sorun çıkarmıyo ama tam olmadık zamanda olunca:mad::mad::mad:
Aynen gözüm hep ekranda bi ışık yanacakmı diye, paranoyak oldum.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
ne kadar çok özellik o kadar çok sorun demek bende daha 3 aylık corsa geçen hafta ağrıza ışığı yaktı :D

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 vectra var evlat edindim 3500 tl yi buldu yaptığım masraf ama bitmiyor :D

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opel maalesef masraflı olduğu için artık opel almamayı düşünüyorum

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir araba durup dururken arıza çıkartırmı ya.Maddi olarak çok yıpratmasa bile, psikolojik olarak kötü oluyor insan.Toyotası falan olan arkadaşlar gülüyor bana :D