opel için kesinlikle michelin

uzman8181

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi lastik iyidir konusu sürekli açılıyor dostlar naçizane fikrimi paylaşmak istedim ben opelimden önceki arabalarımda lassa dan şaşmadım hiç sonuçta yerli malı yurdun malıdır :) opel aldıktan sonra üzerinde dunlop vardı baktım araba tam bir odun lastik sert ....malumunuz opellerin en kötü yönü sert süspansiyonlar e bide lastikler sert olunca araç bozuk bir yolda berbat oluyor ülkemizin yollarıda malum ...araştırdım michelin en yumuşak lastik çünki adamların kavuçuk tarlaları var güney amerika da ve resmen tarım yapıyorlar ve michelinle opel birleşince michelin resmen size süspansiyon oluyor e zaten kaliteli bir lastik ...yolda giderken sakız gibi sanki harika... işte bu yüzden bence michelinden şaşmayın lassa continental tarzı latikler le arasındada 20 tl anca fark vardır tabi herşey ekonomi ...yinede tercih sizin

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
michelin iyi güzel diyorsunuz da yollarımız londra asfaltı değil malumunuz.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
mişolin balon yapıyor

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin ilk zamanlarda yolu çok iyi tutuyor doğru, ama km arttıkça yol tutuşu çok düşüyor. ben 2 aracımızada aldığımız michelinlerden 1 yıl sonra hiç memnun kalmamaya başladım, ilk günkü performanslarını aratır oldular

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mişlen fake lastik arkadaşım sakız gibi ilk sene amennah ama sonra dışı catlıyor kılcal kılcal...zemini bozuluyor yanaklar ufalanıyor.brodvay vardı mıschlen mxt vardı taaa 90 lı yıllarda onlar guzel lastıktı

alibagci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende michelin kullanıyordum fakat 1.5 yıl sonra iki lastik balon yaptı michelinde kronik sorun balon yapmadaha sonra petlas aldım 6 ay olacak gayet memnunum bu arada 2 michelin 4 petlas fiyatında yarı yarıya ucuz anlayacağınız.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de mıchelinin hiç iyi bir lastik olmadığını düşünenlerdenim herkes yumusak,konforlu falan sanıyor alakası yok bana göre ...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda michelin var 2 senedir ne balon yaptı ne kılcal çatlaklar var nede yol tutuşu kötüleşti...Ben memnun olanlardanım :D