Opel Frontera 2.2 hakkında 98 model

daf95xf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kısmetse tekrar Opel camiasına dönmek istiyorum ama nette bu araçla ilgili ne hikmetse pek olumlu bir yoruma rastlamadım,yakıtı sorun etmiyorum keza vergisini de,performans da beklemiyorum açıkçası,sırf bu hız yüzünden Passat'ı sattım zaten,bu araçla ilgili merak ettiğim ise motorunun ve elektronik aksamının başımı ağrıtıp ağrıtmayacağı,kimisi bu araçların en ufak hararette motorun conta yaktığını ve bu araçtan uzak durulması gerektiğini söylüyor,bu yorumlar yüzünden hevesim kaçıyor..Vectra aldığımda da Passat aldığımda da bu tarz olumsuz yorumlar okumuştum ama aldırmamıştım iyiki de aldırmadım,sizce bu araç bana sıkıntı yaratır mı motor ve elektronik aksamdan

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben v6 vectra alırken bana neler söylediler anlatsam roman olur bence kimsenin lafını dinleme sadece temiz ve bakımlı bir araç bulup al... ama sana tavsiyem 99 ve üstü frontera b olacaktır.. 3.2 v6 motoru sorun etmezsen hem konfor olarak a kasadan üstün hemde kasa olarak çok güzel.. vergisi birazda pahalı ancak vergi dairesine başvuru ile 1 alt kademeden yararlanabilirsin yakıt olarakta pek abartılı bir fark olmaz hatta bulabilirsen 2.2 dti leri var onlar hem vergi hemde yakıt olarak daha cazip.. tek sıkıntın satarken biraz zorlanabilirsin..ancak 1 yıl ve üstünde bineceksen bu araca illaki bir alıcı çıkar.. ayrıca bu araçlarda vectra motoru var bilgine conta yakar v.s. diyenler biraz sallamış sanırım..

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aklına yatarsa al ama benim şahit olduğum parçası sıkıntılı.Yada en azından İzmit te...

corsa_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arkadaşta vardı 98 di sanırım sarı rengi 1 yıl kadar binmişti sorun yaşamamıştı .....