opel en çok şikayet alan araç mıdır?

dikmenm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki gün önce 80km hızla logar kapağını fırlatarak çukura düşdüm :D çıkan ses hala kulağımda çınlıyor. Arkadaş nası bi süspansüyonun vardır senin banamısın demedi. Taş gibi yapmış Alman maaşallah.

kesinlikle katılıyorum,önceden corsam vardı şimdi astram var, ve ikisiylede girmediğim çukur,gitmediğm köy yolu kalmadı,bir kere bile yürüyende sorun yaşamadım,,,

Aslında sorunun cevabı birazda şu opeli sevmek lazım,sevince dikenine katlanıyorsunuz,renoda kullandım toyotada ama opel gibi değiller,belkide bu benim fikrim, opelle hiç yolda kalmadım bi şekilde beni götürdü,ben bu yüzden opelimi seviyorum, bu arada opelim 98 model f kasa...

Son düzenleme:

corsa1.012v

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde opelim corsa 1.0 12v, 1999 model su anda 90000 kmde ve ben hiqbirseyle degismem cok memnunum.

denizci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Her zaman dayanıklı ve uzun ömürlü araclar olarak bilinir ve hep de öyle kalacaktırr !!!!

umut_ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dağ yoluna çıktım. çukura girdim kışın tek marşta çalıştırdım yani ben arabamdan çok memnunum.Gene opelden vazgeçmem nasipse astramı verip vectra alçam c kasa

Benim tek sıkıntım
1-1.vites çok kışa 1.4 arabam ondanmı acaba bilmiyorum
2-sispansiyon sert yol tutuşu iyi ama bozuk yollarda konfor düşüyor

Son düzenleme:
P

partner352

Bilgi Girilmemiş
sispansiyon sert yol tutuşu iyi ama bozuk yollarda konfor düşüyor
Asıl vectranın süspansiyonu serttir yanlışınız var gibi.
Bozuk yolda her arabada konfor düşer ama Astra sağı solu ötmeyen ve içeri fazla ses almayan bir araç olduğu için diğerlerine göre çok daha konforludur.

umut_ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses yok arkadaşım şadeçe şert yani öle langır lungur değil yanlış anlaşılma olmaşın.

ama inanın yani bazen süratli viraja giriyorum açıkçaşı terdütte kaldığımda oluyor ama arabanın ne kıçı ne başı en ufak şavrulma olmadan o virajdan çıkıyorum bazen bende şaşırıyorum.

cafergoze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o bol şikayet yazanlar. temiz bakımlı araç yerine gidip hurda döküntü son sahibini bekleyen ,opelleri ucuz ucuz alanlar. opel ne desin millet eşşeğe biner gibi biniyor ,bakım zamanı gelince yaptırmıyorlar ve böyle biniyorlar .araçta arıza yapınca opel kötü . ben 2001 vectra b 1.6 kullanıcısyım çok şükür bir sıkıntım yok bakımlarını ihmal etmem ,aracımada gözüm gibi bakarım sanayiyede yağ değişiminden yağ değişimine uğrarım.

genelde tamirci hataları araçları mahvediyor bazı tamircilerin elllerinin deydigi yerden artık hayır gelmiyor.

Ekli dosyalar

• Cafer foto (3).jpg
    Cafer foto (3).jpg
    41.3 KB · Görüntüleme: 19