Opel Corsa D 111.Yıl Enjoy Panoramic Sunroof+VXR-OPC paket :)

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkese selamlar.

aracımı satıp arabasız kaldıktan sonra cok yakın bir arkadaşımın sıfır alıp bir süre kullandığı, sonrasında satmaya karar verdiği aracını geçmişini bildiğim için satın aldım. araç 2011 model 111. yıl üretim olan donanım paketine sahip dizel motorlu. sürekli uzun yolda kullanılmış olması bakımlarının düzenli yapılıp kondüsyonunu da beğendiğim için aracı satın aldım. sizlere aracımı tanıtmak istiyorum.

standart corsalardan farkı opsiyonel panoramic sunroof , piano black konsol, siyah zeminli farlar,orjinal renkli arka camlar,111. yıl armalı paspasları ,cruise kontrol ,gövde rengi kapı tutamakları,flex floor bagaj, iç aydınlatma sistemi standart corsalardan farklı ve arka kısımda da ısık mevcut :) komik gelse de standart corsalarda arkada ısıklar yok.

aracı aldıgımda yaptıgım ilk iş yağını ve bütün sıvılarını ,ön fren balatalarını ve alternatör kayışını ve silecek lastiklerini orjinal malzemeleri ile değiştirmek oldu. zaten cok eksiği yoktu bunları yaparak bakımlarını tamamladım. sıra ufak tefek eklemeler yapmaya gelmişti.

ilk iş konsolda ki cd 30 mp3 çaları Zenec 5011 d multimedia sistemi ve geri görüş kamera sistemiyle değiştirmek oldu. sonrasında opc sinyal çerçeveleri, gözlük kabı, vxr direksiyon,orjinal opc pedal seti, cam cıta nikelajları,torpidoda ısık yoktu astra h ın torpido lambası birebir oluyor onu taktık, renksiz olan ön camlara film ,ebay yolu ile vxr vites topuzu (henüz elime ulaşmadı ) 3d havuzlu paspas ve bagaj havuzu ,iç aydınlatmaların cree ledlerle değişimi ile devam ettim.
kararan iç dikiz aynası ve corsa d iç kapağını da aldım müsait zamanda takılacaklar.
sırada yapmak istediğim şey ise opc aynalar ve app plaka. plakalarım pek iyi durumda değiller gözümü tırmalıyorlar. farlara bi xenon mercek takmayı da planlıyorum ön görüntüyü toplamak ve aydınlatma performansını yükseltmek adına.

önerilerinize açıgım arkadaşlar yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

30jjoud.jpg

2w3ug4y.jpg

2iktzsw.jpg

1znv0iu.jpg

2upz91g.jpg

2uzqkb9.jpg

11bkn6d.jpg

zodj00.jpg

jrvble.jpg

hta4gn.jpg

34j4oc8.jpg

a2suw0.jpg

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah Allah kaza bela vermesin. Sanruf ve mutimedya ya bayıldım.

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun..bende sanroofu çok beğendim ...şu sinyal çerçevesi ve pedal setini nereden ve kaça temin ettiniz acaba? bende almayı düşünüyordumda

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun..bende sanroofu çok beğendim ...şu sinyal çerçevesi ve pedal setini nereden ve kaça temin ettiniz acaba? bende almayı düşünüyordumda

Sinyal çerçevelerini ve pedalları ****** den aldım. Çerçeveler 160 tl , pedallar 298 tl idi orjinal gm