Opel Corsa 1.3 Cdti Astra 1.3 cdti Golf

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar yaklasık 20-25.000 tl arası butcem var araba almayı dusunuyorum araştırma yapıyorum kafamda planladıgım 3 araba var suana kadar.

1.3 cdti 2007 model Corsa Enjoy ( yeni kasa spor )

1.3 cdti 2005-2008 astra enjoy

Golf 1.4-1,6

dusundugum bulabıldıgım arabalar spor olmasını ıstıyorum. sizce bunlardan hangısını secmelıyım özellik yakıt performans acısından bilgi yada bunların dısında onerdıgınız bır marka varmı varsa ozellıklerı yakıtı performansı vs bilgilerinize onerılerınıze ıhtıyacım var yardımlarınız ıcın tesekkur ederım.!

Son düzenleme:

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra 1,3cdti diyorum ben..chiplediğin zamanda biraz tatmin edeci performans alabilirsin..ama sekil rahatlık ve ekonomi acisindan astra lider.

demented

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepside güzel araçlar, ayırt etmek zor olur ama Astra 1.3 CDTI Enjoy kullanıcısı olarak önerebilirim, hiç sorun yaşamadım ve performans yakıt olayı bana göre yeterli. Tabi ustalar daha aydınlatıcı bilgiler verecektir mutlaka..

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha detaylı bılgılerı beklıyorum. :S yorumlar ıcın tesekkurler farklı araclarda olabılır saolun

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakıt ekonomisi, konfor, sağlamlık, vergi avantajı, yol tutuş ve yalıtımda Astra'yı kesinlikle öneriyorum. 1.3 dizelden aşırı bir performans beklemeyin ancak ağırlığa ve motora göre performansı fazlasıyla yeterli. Turbo ve yüksek tork ile işi kurtarmış Astra. Corsa'da da yine aynı motor var zaten bi 75 lik bi 90 lık.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 corsa cdti kullanıcısı olarak memnunum ancak tabi astra daha geniş ve daha ferah. tercih senin ihtiyacına göre her iki arabayıda birinci sıraya alabilirsin.
yakıt yönünden şu anda astra dizel ne yakıyor tam bilmiyorum ama corsa dizel sakin kullanımda ortalama şehir dışı 100-110 krş civarında, şehir içerisinde kullandığın yerin yol ve trafik durumuna göre 140-180 krş arasında yakar.
hem astra hem vectra seğmentinin tutulan, prim yapan ve hemen satılan araçları. sadece alırken arabanın temiz ve titiz kullanılmış olması ve bakımlarının düzgün yapılmış olmasına ve düşük km.li olmasına dikkat etmen yeterli. bir şanssızlık yaşamadıkça yıllarca sorunsuz binersin.

ilker604

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra 1.3 cdti kullanıyorum kalkışları hariç herşeyi iyi yakıt konusundada çok cimridir chip leyip 90hp den 116hp ye çıkardınmı 1 numara olur ;)

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 corsa cdti kullanıcısı olarak memnunum ancak tabi astra daha geniş ve daha ferah. tercih senin ihtiyacına göre her iki arabayıda birinci sıraya alabilirsin.
yakıt yönünden şu anda astra dizel ne yakıyor tam bilmiyorum ama corsa dizel sakin kullanımda ortalama şehir dışı 100-110 krş civarında, şehir içerisinde kullandığın yerin yol ve trafik durumuna göre 140-180 krş arasında yakar.
hem astra hem vectra seğmentinin tutulan, prim yapan ve hemen satılan araçları. sadece alırken arabanın temiz ve titiz kullanılmış olması ve bakımlarının düzgün yapılmış olmasına ve düşük km.li olmasına dikkat etmen yeterli. bir şanssızlık yaşamadıkça yıllarca sorunsuz binersin.

hmm tesekkurler işte benıde tek dusunduren astra butceme gore ne kadar temızlıkte olur turbosu temızlıgı km sı nasıl olur bılemıyorum pek ıyı olmaz tahmınımce astra yı alırken en cok dıkkat etmemız gereken bı husus varmı ?. ayrıca su chıp mevzusunun arabaya ne gıbı getırılerı ve goturulerı oluor detaylı bılgı verırsenız sevınırım. saolun

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben corsa'yı tercih ederdim spor tarzda bir şeyler istediğin için 90 hp dizel tatmın edici performan sunuyor 2. vitesten sonra hafif rampada 1.6ya plaka okutursun yakıtta iyi çiplersen uça uça gisersin artık.