Opel Combo 1.3stdi 2010 model 15bin bakımı

muratogretmen25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabamızı 15bin bakımı için Samsun Reise götürücem. bildiğim kadarıyla serviste yarı sentetik yağ koyuyorlar. ben castrol edge marka tam sentetik 5w 30 düşünüyorum. kendim dışardan temin edicem. sizin önerileriniz nelerdir? bir de samsn reis ile servis anlaşması var mı acaba bu kulübün ? indirim alabilir myz?

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sitenin sadece opelparcaci.com indirim hakkı var zaten reis yetkili servis olduğundan böyle bir anlaşma yapabilmek ve indirim alabilmke mümkün değil.. Yağ konusuna gelince yüksek ihtimal sizin aldığınız yağı kullanmak istemeyeceklerdir çünkü asıl geçirip para kazandıkları nokta yağ bu yüzden önceden bir sorarsanız sizin için daha iyi olacaktır..

Birde şöyle bir imkan olabilir mesela istanbul gedizler mobil1le anlaşmalıydı orada aracınıza konulacak yağı mobil1 0w-40 new life olarak seçebiliyordunuz tabi piyasanın çok üstü bir fiyata belki reiste de böyle bir imkan olabilir..

eğer bi sonraki yağ değişiminiz kıştan sonra olacak ise castrol 5w-30 yerine ben size mobil1 new life 0w-40 tavsiye ederim biri 5 biri 0 derecede akışkanlığını yitiriyor ve kış aylarında 5w yağlar 0w yağlara göre çok daha fazla aşınmaya sebep oluyor

muratogretmen25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sitenin sadece opelparcaci.com indirim hakkı var zaten reis yetkili servis olduğundan böyle bir anlaşma yapabilmek ve indirim alabilmke mümkün değil.. Yağ konusuna gelince yüksek ihtimal sizin aldığınız yağı kullanmak istemeyeceklerdir çünkü asıl geçirip para kazandıkları nokta yağ bu yüzden önceden bir sorarsanız sizin için daha iyi olacaktır..

Birde şöyle bir imkan olabilir mesela istanbul gedizler mobil1le anlaşmalıydı orada aracınıza konulacak yağı mobil1 0w-40 new life olarak seçebiliyordunuz tabi piyasanın çok üstü bir fiyata belki reiste de böyle bir imkan olabilir..

eğer bi sonraki yağ değişiminiz kıştan sonra olacak ise castrol 5w-30 yerine ben size mobil1 new life 0w-40 tavsiye ederim biri 5 biri 0 derecede akışkanlığını yitiriyor ve kış aylarında 5w yağlar 0w yağlara göre çok daha fazla aşınmaya sebep oluyor

faturasıyla götürünce mecbur kabul ediyolar benim önceki aveo da aynı yere yaptırıyordum bu olayı da bu araç dizel. hjangi yağ emin olamadım....

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ben daha yenı bakım yaptrdım aracıma 10000 km de eskı aracıma edge koyuyordum gıttgımde bnde dedım yagı bengetrsem olur mu sentetık yag koymak ıstıyorum dıye onlarda sentetık kullanıyolarmıs hatta not aldılar servıs bolumundekı yag kutularındda tam sentetık yazıyor sende bı bak ılk konus oyle bakım yaptırt