Opel Çetaş - Mimarsinan 'a Teşekkürler

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumartesi günü Ön camdaki su Fiskiyesi su'yu yukarıya attığı ve bu sebeple cama gelmediği için Önce Opel Avrupa'ya gittim ve Sonra'da Opel Erdemirler e gittim. Bu iki serviste Fiskiye ayarlama aparatının olmadığını ! ! ! ! ! ve bu sebeple uğraşmaları gerektiğini yaklaşık yarım saat 45 dakika sürebileceğini söyledi. 5 TL'lik bir aparat nasıl olurda yetkili servis te yok anlamıyorum. !

Daha sonra yolumun üzerinde olan Çetaş a gittim ve aracın Fiskiyesini ayarlayıp aracın teslim edilmesi yaklaşık 20 saniye sürdü . Üzerine birde aracı iç dış yıkayıp tertemiz edip teslim ettiler. İlgi ve alakaları mükemmel olmakla birlikte yeni açılmasına rağmen bu derece hızlı çalıştıkları için OPELSİZASLA aracılığıyla ÇETAŞ a birkez daha teşekkür ederim.Devamını dilerim.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Çetaş - Mimarsinan 'a Teşekkürler

opel servislerinden memmuniyet çoğalıyormu banamı öyle geliyor

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1 memnuniyet Çetaş 2 memnuniyetsizlik Erdemir ve Avrupa :)

1 e / 2

onurer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gfb1987 link' Alıntı:
Cumartesi günü Ön camdaki su Fiskiyesi su'yu yukarıya attığı ve bu sebeple cama gelmediği için Önce Opel Avrupa'ya gittim ve Sonra'da Opel Erdemirler e gittim. Bu iki serviste Fiskiye ayarlama aparatının olmadığını ! ! ! ! ! ve bu sebeple uğraşmaları gerektiğini yaklaşık yarım saat 45 dakika sürebileceğini söyledi. 5 TL'lik bir aparat nasıl olurda yetkili servis te yok anlamıyorum. !

Daha sonra yolumun üzerinde olan Çetaş a gittim ve aracın Fiskiyesini ayarlayıp aracın teslim edilmesi yaklaşık 20 saniye sürdü . Üzerine birde aracı iç dış yıkayıp tertemiz edip teslim ettiler. İlgi ve alakaları mükemmel olmakla birlikte yeni açılmasına rağmen bu derece hızlı çalıştıkları için OPELSİZASLA aracılığıyla ÇETAŞ a birkez daha teşekkür ederim.Devamını dilerim.

Ya bu Erdemir nasıl bir servistir ben fiskiye için Eylül ayı idi gitmiştim o zamanlar Tarık Abi' yi ve Odağı bilmiyodum bana o zamanda elimizde yok şudur budur demişti acayip derecede müşteri memnuniyetsizliği sorunu var orada arabayı ordan almamıza rağmen hiç hoşnut değilim Erdemirler servisinden çok yazık

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iyi yine size erdemirlerde aparat yok demişler bana fıskıyelere ayar yapılmıyo dediler yaw dedim nası yapılmıyor bunun bir zımbırtısı var yapılıyor dedim yok öyle birşey dediler yok anlatmayım anlatmayım diyorumda erdemirler maceralarmı bir konu altında uzun uzun bütün opel camiasıyla paylaşmam sünnetti farz oldu

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hadi Avrupa Chavrolet servisi ve GM sayesinde Opelede destek veriyor.Tam olarak opel olmadığı için hata kaldırır. Ama Erdemir Opelin tam olarak yetkili servisi size hiçmi eğitim vermiyolar , hiçmi bilginiz yok arkadaş