Opel Calibra 2.0 Turbo Hakkında

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Söylediğiniz özelliklerde bir araba için, söylediğiniz rakamlar değer.. Ama öyle bir arabayı Trde bulur musunuz bilemem..

Calibrayı sıfırdan toplamış biri olarak, ciddi zaman ve para gerektirdiğini söyleyebilirim.

Amaç hafta sonu keyfi tur atmak ise, turbo yerine doch motor öneririm. çok daha problemsiz olur.

Amacınız güçlü bir arabayla, hafta sonu sürat yapmak, modifiye etmek olacaksa bu kadar kriter bence gereksiz. Sitede 2-3 tane kasası güzel Turbo calibra var. Fiyatları da bana göre uygun. Motorunu kafanıza göre sıfırlayıp yükleyebilirsiniz.

35-40 bin tl lik masraf sonunda arabayı satmak isterseniz satış rakamı yine 25.000 i geçmeyecek bunu da baştan kabul etmeniz lazım tabiki :D

Fatih teşekkür ederim özellikle forumdan tanıdığımız birisinin aracını almak benimde işime gelir.Ayrıca Hasan Bey açıkçası 2.0 T versiyonları tercih etmemin en büyük sebebi motor üzerinde oynamaya daha müsait durumda olduğu gibi 4 çeker sistemin getireceği avantaj ile yol tutuşu dinamiklerini de kaybetmeyecektir bunun yanında daha değerli durumdalar. Atmosferik versiyonlar ise sizinde söylediğiniz gibi çok kurcalamadan binilmek için daha müsait. Fakat sizin aracınızın çok temiz olması tabuları yıkar cinsten yine de değerlendirmek isterim.

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Fatih teşekkür ederim özellikle forumdan tanıdığımız birisinin aracını almak benimde işime gelir.Ayrıca Hasan Bey açıkçası 2.0 T versiyonları tercih etmemin en büyük sebebi motor üzerinde oynamaya daha müsait durumda olduğu gibi 4 çeker sistemin getireceği avantaj ile yol tutuşu dinamiklerini de kaybetmeyecektir bunun yanında daha değerli durumdalar. Atmosferik versiyonlar ise sizinde söylediğiniz gibi çok kurcalamadan binilmek için daha müsait. Fakat sizin aracınızın çok temiz olması tabuları yıkar cinsten yine de değerlendirmek isterim.

Karar size ait, güç ve yol tutuşu için Turbo Calibra ile boy ölçüşmek haddimize değil :)

Ama Aracımı düşünürseniz, alıp almamak önemli değil. Arabayı istediğiniz zaman yakından görebilirsiniz.

iş konumum itibari ile hafta sonu hafta içi problem olmaz. Yol tutuşu olsun, performans olsun, gelip test eder, kararınıza ona göre yön verebilirsiniz.

iletişim bilgimi pm atıyorum, düşünürseniz yardımcı olurum.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu araç rize'deydi daha önce. Çok fazla sıjıntısı vardı. Düzen tutmadı diye biliyorum. Rize'den sonra bu 3. El değiştirmesi galiba.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araç benim arkadaşımındı ben devreye girdim eski opel team Mustafa abiye satıldı, ondan ankaraya Tarık'a gitti sonrasını bilmiyorum kasa olarak fena değildi,biz satmadan yaylarını değiştirdik,debimetre ve distribütör arızası vardı yurt dısından debimetre ve distribütör getirttik yaptırıp sattık

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu araç rize'deydi daha önce. Çok fazla sıjıntısı vardı. Düzen tutmadı diye biliyorum. Rize'den sonra bu 3. El değiştirmesi galiba.
bu Rize'deki araç değil kardeşim

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araç benim arkadaşımındı ben devreye girdim eski opel team Mustafa abiye satıldı, ondan ankaraya Tarık'a gitti sonrasını bilmiyorum kasa olarak fena değildi,biz satmadan yaylarını değiştirdik,debimetre ve distribütör arızası vardı yurt dısından debimetre ve distribütör getirttik yaptırıp sattık

mustafa abi zaten yeterince yapmıştır gereken işlerini :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz illa opel calibra turbo almak istiyorsanız yine benim Ankara' da bir arkadaşımın almasına vesile olduğum bir calibra turbo var full orjinaldi istanbuldaki sahibi bir cerrahtı cok temiz kullanmıstı 2. sahibiydi o aracın peşine düşün bu konu hakkında sefa berat aktepe den ya da okan diyardan yardım alabilirsiniz berat aracın sahibiydi amerikaya giderken sanırım okan diyara bırakıp öyle gitti o araç duruyorsa kacırmayın benım bile uykularım kacmıstı onu alamadım diye ankara da siyah bir calibra turbo herşeyiyle orijinal ve tüm aksamı çalışan cok temiz bir makina ...

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Yardımcı olmaya çalışan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Fakat aradığım aracı buldum :) Allah'ın izniyle bir aksilik çıkmaz ise 1-2 hafta içinde alacağım hangi Calibra olduğu sorusuna ise bende Yiğit Ekim abimiz gibi sürpriz diye cevaplıyorum. :)