Opel Bombayı patlatmaya hazırlanıyor Corsa Flex Ride

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsettiğin gibi bir revize olayı yok,senin söylediğin şey, Corsa OPC Artcic Edition denilen model,kesinlikle makyajlı veya revize edilmiş kasa değil. Yalnızca Vauxhall'larda satışa çıkacak olan model,normalde OPC de beyaz olmadıgı için beyaz renk ve siyah jantlı,karbon aynaları vs. var,ve yalnızca 300 adet üretilecek. (bakınız konsoldaki 003 yazısı,3.arctic corsa demek )
Motoru 1.6 hala,Remus ile değiştirilmiş egzoz ile 225 Hp ve 300 nm torka sahip.. türkiyede hiçbir zaman göremeyeceğimiz bir model yani heveslenmeye gerek yok :D

Corsa OPC ARCTIC Edition :

http://www.autounleashed.com/vauxhall-corsa-vxr-arctic-edition
arctic edition vauxhallın corsa vxr edition için getirdiği bi donanım paketidir ve bundan ibarettir ben bundan bahsetmiyorum dikkatli okursan anlarsın zaten ben 2009 itibariyle revize edilmiş opcden bahsediyorum neye dayanarak gelmeyecek diyorsun anlamadım iyi araştırırsan ön bilgi olarak corsa vxr 888 i görebilirsin oda bu yıl sonu itibariyle satışa çıkıyor

Son düzenleme:

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verdiğin linke göz attım gerçi bir kaç hafta önce arctic edition ı bi sitede tanıtıyorlardı ordanda iyi hatırlıyorum kısaca arctic editiondan da bahsedeyim
donanım adını renginden alır yani buzul beyazı ayrıca araç geçtiğimiz haftalarda ingiliz motor showda tanıtıldı vauxhall a özgü bi donanım paketidir remap edilmiş bi ecuya sahip (207hp) ve birkaç ufak görsel öğe ayrıca 500 adetlik özel üretimdir. Kaynaklarım sağlamdır milleti durduk yere heyecanlandırıcak ve yanıltıcak bişiler yazmam merak etmeyin

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yüksel'i tanıdığım kadarıyla konulara oldukça hakim,
ben de yakından takip ediyorum piyasayı/yenilikleri, bilgiler doğru arkadaşlar, yanıltıcı vs değil,
yeni bir OPC ile Arctic edition / VXR 888 bambaşka şeyler...

.::EmrE::.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verdiğin linke göz attım gerçi bir kaç hafta önce arctic edition ı bi sitede tanıtıyorlardı ordanda iyi hatırlıyorum kısaca arctic editiondan da bahsedeyim
donanım adını renginden alır yani buzul beyazı ayrıca araç geçtiğimiz haftalarda ingiliz motor showda tanıtıldı vauxhall a özgü bi donanım paketidir remap edilmiş bi ecuya sahip (207hp) ve birkaç ufak görsel öğe ayrıca 500 adetlik özel üretimdir. Kaynaklarım sağlamdır milleti durduk yere heyecanlandırıcak ve yanıltıcak bişiler yazmam merak etmeyin

Peki yanılmış olabilirim,inşallah dediğin gibi olur ancak hiç sanmıyorum tahmin olarak. Ayrıca VXR 888 veya Arctic donanım paketi olsa da ülkemizde yok sonuc olarak,o yüzden VXR 12414111 de cıksa sadece hevesli hevesli bakıcaz :p

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt herne çıkarsa çıksın dediğin gibi hevesli hevesli bakıcaz :D bu arada revize opc 2009un yaz aylarında gelicek yani trde 2010 model opc olarak satılacak

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu bunu bilmemde yüksel tırdaki beyaz corsalar benim çok hoşuma gitti:D
vimeo diye bi vidyo paylaşım sitesindede vidyosu var aklınada bulunsun..

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz arabaları bedavadağıtsınlar o zaman :) herkesin kendi zevkidir tabi de dikkat ettiyseniz bu senenin modası beyaz, yolda birçok beyaz Q7,A4,3.30 v.s görebilirsiniz...