Opel Astra Sedan mı? Skoda Süper B mi?

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
Yeni bir araba alacağım bayide 2012 model sıfır astra sedan sport 1,4 turbo var 47.500 tl birde sahibindende 2010 model 15 binde boyasız bir süper b var comfort (yalnız süper b de extra fonksiyonel direksiyon, hız sabitleyici ve maxidot bilgi ekranı var) buda 40.000 tl 2 arabanında segmenti farklı ama birbirine de yakınlar aralarında en bariz fark süper b de esp yok siz olsanız hangisini alırdınız?

birde astra turbo sahibi arkadaşlar varsa arabarında gördükleri eksi yönleri yazarlarsa sevinirim.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işler zevk meselesi fakat ikisi birbirinden farklı segmentte araçlar kıyaslamak pek dogru değil...süper b ile ınsıgnıayı kıyaslamak dogru olur bence astra ile octaviayı kıyaslamak daha dogru olur...
ama ikisini kıyaslamak zorunda olsak...ben olsam kesinlikle süber b...araç o kadar geniş ki...ve o kadar konforluki benim çok hoşuma gidiyor...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız sabıtleyıcı astradaki bir eksik olamaz 120-140 tl gibi bir rakama opel servısınde taktırıp tec2 de ozellıgını actırabılırsınız ;) umarım sızın ıcın en hayırlısı olur ben olsam yılı yakın olandan yana kullanırdım tercıhımı...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda seçim yapacak olsaydım kesinlikle SuperB derdim. Üstelik arada 7-8 bin lira gibi bir rakam var.

vural5038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konfor istiyosanız super b derim ama biraz spor arabam olsun diyosanız astra ben olsam super b alırdım

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farklı segment araçlar. ben olsam konfor ve genişlik bakımından super b. alırdım. Erzurum tarafında çok sayıda görmüştüm. oralarda tutulan bir araç sanırım.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arada kafadan 7500 lira fark var, ayrıca konu olan araba superb ise tabi ki superb. En anından ferah ferah binersiniz. Arada sadece iki sene fark var ama sonuçta üst sınıf araba. Bu arada esp olmadığı tabi ki kötü ve olsaydı iyiydi ama ben şu ana kadar esp eksikliğini hissetmedim, bence o konuya çok takılmayın eğer gonlunuz varsa.

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son kasa superb'yse kesinlikle superb derim adı gibi arabadır. arka koltuğunda bacak bacak üstüne atabilirsiniz :D
astra c segmentinin en yakışıklısı ve bence benzinlide alınabilecek en mantıklı araba...

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ya bu bizim Türklerin Superb'e Süper B demesi nerden geliyor ya? :D 1-2 sene önce Rizeden bir arkadaş ile de aynı muhabbeti yapmıştık :)

Superb'dür arkadaşlar, yapmayın lütfen:
http://www.seslisozluk.net/?word=superb

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra ve superb

:confused:

sormak bile hata diye düşünüyorum. ;)