Opel Astra mi ? yoksa Seat Leon mu?

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
stylance donanımda her şey standart yağmur sensörü park sensörü herşey var müzik sistemide çok güzel bence leon yani ben arabamı satsam yeni araç için listemde üst sıralarda 1.4 tsi leon olur performans olarakta üstün tasarımda çok güzel içi biraz basit kalır belki astranın yanında ama her türlü donanıma sahip tek eksiği sunroof oda kesinlikle alınmalı opsiyon fiyatı yaklaşık 2 milyr...

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede astra, 1.4 ün şehirdışı 4.6 yakması imkansız leonun ayrıca astra iç dizayn olarak daha lüks tabii tercih meselesi

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
loen un bu kasası çok tuttu diğer seatlar gibi değil o yüzden ikinci elde çok sorun yaşatmaz.. param olsa leonu tek geçerim..

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
motor olarak leon
satış olarak astra
performans leon
iç konfor astra
bence astra h

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
piyasada astra ve leon çok var yani ikisi de tutulan araçlar astra bu konuda daha iyi tabi ama bence yeni leonun ikinci eli çokta kötü olmaz
ve ikiside pişman etmez diye düşünüyorum kişisel tercih meselesi ben leon derim

Astra 1.7CDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim halaoğlunun bir leonu vardı.bizim arabayla birlikte leona acayip bir dolu yağdı astrada hiçbişey yokken leonda küçük küçük göçükler oluştu yani kanımca pek sağlam bir kaportaya sağlam değil

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. el değeri önemliyse Astra. donanım kullanım rahatlığı ( konforu) Leon da gayet iyi. TSI motor yeni nesil bir motor ne getirip ne götüreceği uzun vadede belli değil.. Leon da parça fiyatları bakım masrafları biraz daha yüksek diye duydum. yine de içinden hangisi geçiyorsa onu almalısın :)

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Leon'un dışı güzel görünüyor ancak içine binildiğinde çok baygın bir atmosferi var , gösterge tablosu, düğmeler filan çok basit duruyor, görüş açıları da gayet kötü.
Arkadaşım yüzünden her hafta gidip tekrar tekrar inceleyip duruyoruz, en önemli eksikliklerinden biri otomatik vitesinin olmayışı bayanlar bu konuya çok önem veriyorlar.
Benim açımdan ise çarpma testi takıntım var ve leonun çarpma testi hiç iyi değil. Bir motor için de gidip leon almak pek akılı bir seçim gibi gelmiyor.

Son düzenleme: