Opel Astra J 2013 LPG

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar eğer aracınızın motor kodu a14net ise çelik zaten konuyu dikkatli okursanız resimli olarak anlattık orada gösteriyor çelik olduğu.

06ali

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar eğer aracınızın motor kodu a14net ise çelik zaten konuyu dikkatli okursanız resimli olarak anlattık orada gösteriyor çelik olduğu.

selam siz sanırım lpg yi ruhsata işlettiniz. aracınız sıfır olduğu için eğzoz muayenesi yaptırdınız mı? yarın bende ruhsata işletecegim onun için sormuştum..

suleymanhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egzoz muayenesine girmedim ama araç 2 yılda bir muayene olcak sıfır alınınca 3 yılya lpg takınca 2 yıla düşüyo

06ali

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
egzoz muayenesine girmedim ama araç 2 yılda bir muayene olcak sıfır alınınca 3 yılya lpg takınca 2 yıla düşüyo

yok hayır egzoz muayenesine gerek yok sadece sızdırmazlık alman yeterli.

teşekkürler bugün araç muayeneyi hallettim.çok kalabalıktı .sorunsuz geçti.hafif kusurlar mevcut..camlarda film vardı.birde hem kısa hüzmeli farlarda hemde uzun farlarda ayarsızlıklar vardı .ya arkadaş sıfır arabada farlarda hata çıkması olacak şey değil. üstelik farlar şaşı olmuş biri farlık yere digeri farklı yere bakıyormuş.bu opel hiç mi kontrol etmeden yolluyor bu araçları. çok ilginç..bizim yerli araçlara artık laf söylemeyeceğim...

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler bugün araç muayeneyi hallettim.çok kalabalıktı .sorunsuz geçti.hafif kusurlar mevcut..camlarda film vardı.birde hem kısa hüzmeli farlarda hemde uzun farlarda ayarsızlıklar vardı .ya arkadaş sıfır arabada farlarda hata çıkması olacak şey değil. üstelik farlar şaşı olmuş biri farlık yere digeri farklı yere bakıyormuş.bu opel hiç mi kontrol etmeden yolluyor bu araçları. çok ilginç..bizim yerli araçlara artık laf söylemeyeceğim...

far ayarı hafif kusur olduğundan önemli değil. bence bu tüv'dekilerin saçmalığı. kusursuz araç geçirmeyi sevmiyorlar mı nedir kafalarına göre hafif kusur buluyorlar. yarın tekrar girseniz farlara kusur bulamam olasılıkları yüksek ;)