Opel astra h happy lıght show ( hls modul )

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar evet aracima bu sistemi yaptiracagim sizce nasil
ozellikleri___

HLS Modül aracınız üzerinde bulunan kontrol üniteleri ile Can Bus hattı sayesinde haberleşerek; aracınıza yeni özellikler kazandırmanızı sağlayan elektronik bir devre ve yazılımdır.

OPC TARAMA
Astra H HLS OPC scan - YouTube

MOTOR SUYU SICAKLIGI
sicakik.mp4 - YouTube

HOSGELDIN -GULE GULE ARKA MERKEZ LAMBALARI
hosgeldin.mp4 - YouTube

HIRSIZ SIMULASYONU ve 15 km sonra Merkezi Kilit Sistemi
Normal kosullarda merkezi kilir uzerindeki kirmizi led kapilar uzaktan kumanda ile kilitlendikten sonra 2 dakika boyunca surekli yanik kalmakta; daha sonra sonmektedir. HLS Modul sayesinde merkezi kilit uzerindeki kirmizi led, siz tekrar kapilarinizi acana kadar yanip sonerek aracinizda alarm oldugu hissini uyandirir ve hirsizlara karsi caydirici bir etkisi vardi
HLS Modul sayesinde aracinizin kapilarinin 15km/h hizin uzerinde otomatik olarak kapanmasini saglayabilirsiniz.
HLS Speedlock - YouTube

- KORNA ILE UYARI MODU.
-MESAFE SINYALI (STANDART NAVIGASYON ILE )
-ISIK SHOW
on show - YouTube
arka show - YouTube

YOL BILGISAYARI
aracinizin hizini ve anlik tuketim; ortalama tuketim gibi yol bilgisayari verilerini kilometre saati icerisinde gorebilirsiniz.
hiz.mp4 - YouTube

BAGAJ UYARI ISIKLARI
Aracinizin bagajini actiginiz anda dortlu flasorleriniz otomatik olarak devreye girer.

GÜNDÜZ SÜRÜS FARI

Seyahat esnasında aracın farları kapalı ise (far sensörü olan modellerde, ışık sensörü gün ışığını algıladığında) isteğe bağlı olarak ön sis yada ön park lambaları yanarak karşıdan gelen sürücüler tarafından daha kolay farkedilmenizi sağlar. Farlar açıldığında yada ışık sensörü gece konumunu algıladığında gündüz sürüş farları kapanır ve sistem normale döner.

(videolar alintidir.)

SIZCE NASIL ARKADASLAR ALMAYA DEGER MI????

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsik show denilen ler sacma sapan ama gostergelerin hareketi hosgeldin isiklari guzel ama bunlar icin cok para yani o paranin 3 te birine far sensoru alinabilir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet su isik show u bende sacma buluyorum hatta kullanmayi bile dusunmem. ama diger ozellikleri cok hosuma gidiyor .arabaya ekstra ozellikler katiyor.:bir:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu diğer opel forumunda bir abi satıyor ama bana görede gereksiz. hatta gösterge check falanda yaptırıyorlar bununla...

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siparis verdim urunu 95 euro

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende düşünüyordum bu ay almayı fakat amerikan park ve xenon sislerden dolayı o happy light show olayı benim sisteme zarar verir diye düşündüm ve vazgeçtim. :( hayırlı olsun hocam güle güle kullanın zevkli bir uygulama :)