Opel Astra H aracım dan birkaç görüntü..

D B K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra H aracım dan birkaç görüntü..

Tolga KARACA link' Alıntı:
DBK kardeşim yazın Akçay civarlarına geliyorsan bedeli ne olursa olsun aracıma bakım yapmanı isterdim açıkcası..  greatt

abim güzel yorumun için teşekkür ederim, keşke o taraflara gelebilsem yada sen bu taraflara gelebilsen de ücretsiz aracın bakımını yapabilsem :)
ben bu işi ücretle yapmıyorum bu işi gerçekten seviyorum, birçok arkadaşım sizin dediğiniz gibi geliyor istiyor, o araca uygulamayı yapıyorum hatta devamlı olarak bakımını üstlendiğim araçlar var.. benim elimde kendi aracıma ait boya koruma parlatma ürünleri var, sadece gereken ürünleri temin edip öyle bakım yapmayı yeğliyorum..
eğer istanbul'a yolunuz düşerse beklerim..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

D B K link' Alıntı:
[quote author=Tolga KARACA link=topic=2314.msg47733#msg47733 date=1316727487]
DBK kardeşim yazın Akçay civarlarına geliyorsan bedeli ne olursa olsun aracıma bakım yapmanı isterdim açıkcası..  greatt

abim güzel yorumun için teşekkür ederim, keşke o taraflara gelebilsem yada sen bu taraflara gelebilsen de ücretsiz aracın bakımını yapabilsem :)
ben bu işi ücretle yapmıyorum bu işi gerçekten seviyorum, birçok arkadaşım sizin dediğiniz gibi geliyor istiyor, o araca uygulamayı yapıyorum hatta devamlı olarak bakımını üstlendiğim araçlar var.. benim elimde kendi aracıma ait boya koruma parlatma ürünleri var, sadece gereken ürünleri temin edip öyle bakım yapmayı yeğliyorum..
[/quote]

ևok teşekkür ederim teklifin yeter ama bu kadar özverili bir çalışmanın emeğini karşılıksız bırakmam olanaksız. Umarım birgün aracım senin yapacağın bakıma nail olur.  greatt 

D B K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
[quote author=D B K link=topic=2314.msg47907#msg47907 date=1316796349]
[quote author=Tolga KARACA link=topic=2314.msg47733#msg47733 date=1316727487]

[/quote]

ևok teşekkür ederim teklifin yeter ama bu kadar özverili bir çalışmanın emeğini karşılıksız bırakmam olanaksız. Umarım birgün aracım senin yapacağın bakıma nail olur.  greatt 
[/quote]

inşallah :)

mertkaya39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı renk aynı model bende de var ama bu açıdan bakınca aracımı daha bi sevdim ya :)

SACAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gercekten cok güzel ve iddalı fotolar hele ön taraf cok hosuma gitti bravoo