Opel Astra G ye Teyp Önerisi

mete321

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar foruma yeni üye oldum. Baya bi araştırdım bu konuyu bir sürü seçenekte çıktı karşıma ama bi de sizlere sorayım dedim.

Şuan da araçta car400 var.

Ben daha cok aux başta, cd kart veya usb birinden biri olsun yetecek bir teyp istiyorum.

Direksiyon kumandasını da aktif kullanmak istiyorum. Bütçem 250tl. Bu butcede direksiyonuda kullanabilecegim herhangi bir pioneer teyp vs. olur mu? Yoksa digital music changer mi kullanabilirim ancak. Bir de son sorum kusura bakmayın ankarada bu işten anlayan iyi bi usta biliyor musunuz?

mete321

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar foruma yeni üye oldum. Baya bi araştırdım bu konuyu bir sürü seçenekte çıktı karşıma ama bi de sizlere sorayım dedim.

Şuan da araçta car400 var.

Ben daha cok aux başta, cd kart veya usb birinden biri olsun yetecek bir teyp istiyorum.

Direksiyon kumandasını da aktif kullanmak istiyorum. Bütçem 250tl. Bu butcede direksiyonuda kullanabilecegim herhangi bir pioneer teyp vs. olur mu? Yoksa digital music changer mi kullanabilirim ancak. Bir de son sorum kusura bakmayın ankarada bu işten anlayan iyi bi usta biliyor musunuz?
Kenwood KMM U-11 teyp önerdiler ama pek bilgi bulamadım

RapStar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sony nin bi teybini kullanıyorum direksiyon kumandası için buralardan bi arkadaşla irtibata geçtim bana 50 tl karşılığında bi aparat yaptı kargoyla yolladı montajını kendim yaptım şuan sorunsuz kullanıyorum gayette memnunum Önemli faktör aldığın teybin arkasında IR çıkışı olması