Opel astra g panjur vs yardım

Çağrı2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra g 1998 model aracım bulunmakta bikaç modifiye için önerilerinizi almak istiyorum özellikle irmscher panjuru arıyorum fakat bulamıyorum aracımın resmini koydum önerilerinizi duymak isterim

Ekli dosyalar

• IMG-20150323-WA0006.jpg
    IMG-20150323-WA0006.jpg
    92.7 KB · Görüntüleme: 208
  • IMG_20150323_235524.jpg
    IMG_20150323_235524.jpg
    61.3 KB · Görüntüleme: 183
Son düzenleme:

Çağrı2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farlardaki filmler olmamış bence. Önce oradan başlayın derim.

Yani olabilir ama yaptırmamın sebebi farlarım çok kirliydi temizleyen kimseyi bulamayınca film çektirdim ama temizletiraem evet çıkarıcam . Marşpiyelleri boyatmayı düşünüyorum bide panjur irmcher panjuru arıyorum bulamıyorum bilginiz varmı panjur hakkında

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farları diş macunuyla temizleyenler vardı araştırıp kendinde temizleyebilirsin. Sabah işe giderken marşbiyelleri boyalı bir beyaz astra g gördüm hoşuma gitmedi. Kapı kolları ve kapı çıtaları boyanarak elegance gibi yapılabilir bence.

Çağrı2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farları diş macunuyla temizleyenler vardı araştırıp kendinde temizleyebilirsin. Sabah işe giderken marşbiyelleri boyalı bir beyaz astra g gördüm hoşuma gitmedi. Kapı kolları ve kapı çıtaları boyanarak elegance gibi yapılabilir bence.

Tamam olur araştırayım kendim de bi deneyeyim o zaman belki işe yarar , marşpiyelleri ben araç renginde değil siyah rengini tekrar canlı görünsün diye boyatmayı düşünüyorum , senin gördüğün araç renginde miydi ?

onurrkeskin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
irmscher pamjur bulmak çok zor yurtdışından getirtmek veya elinde olan birinden bulmak lazım, ben şu an aldığım çıkma orjinal panjur üzerinde çalışıyorum opc panjura benzetmeye çalışıyorum önceliğim panjurun orta kısımlarını kesip almak ama çom zor kesiliyor bakalım ne çıkacak ortaya :) aracın için bi kaç tavsiyede bulanabilirim; kalın harfli plakalıksız bi şekilde yapıştır tampona, sis farları, astra h lip ve farları temizletebilirsen far karartmayla birlikte bu dediklerim ön tarafı çok farklı şekile getirecektir kapı kolları ve çıtaları boyatabilirsin arka stoplara en incesinden film çekirirsen dışında bayağı bi değişiklik olacaktır emin olabilirsin :)

Çağrı2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irmscher pamjur bulmak çok zor yurtdışından getirtmek veya elinde olan birinden bulmak lazım, ben şu an aldığım çıkma orjinal panjur üzerinde çalışıyorum opc panjura benzetmeye çalışıyorum önceliğim panjurun orta kısımlarını kesip almak ama çom zor kesiliyor bakalım ne çıkacak ortaya :) aracın için bi kaç tavsiyede bulanabilirim; kalın harfli plakalıksız bi şekilde yapıştır tampona, sis farları, astra h lip ve farları temizletebilirsen far karartmayla birlikte bu dediklerim ön tarafı çok farklı şekile getirecektir kapı kolları ve çıtaları boyatabilirsin arka stoplara en incesinden film çekirirsen dışında bayağı bi değişiklik olacaktır emin olabilirsin :)

Değişik bir tarz yapmaya çalılıyosun umarım güzel olur reamini atarsın banada merak ettim :) ben şuan yurt dışındayım almanyada gidip araştırıcam panjur bulabilirsem getiricem tabi önce Almanyada bulmam lazım bakalım , sis farı da türkiyeye gelince aracıma taktırmayı düşünüyorum bakalım dediklerinide dikkate alıcam , arka stoplara zaten en kalın film çektirdim ama geldiğimde daha incesini yapıcam ,

onurrkeskin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Değişik bir tarz yapmaya çalılıyosun umarım güzel olur reamini atarsın banada merak ettim :) ben şuan yurt dışındayım almanyada gidip araştırıcam panjur bulabilirsem getiricem tabi önce Almanyada bulmam lazım bakalım , sis farı da türkiyeye gelince aracıma taktırmayı düşünüyorum bakalım dediklerinide dikkate alıcam , arka stoplara zaten en kalın film çektirdim ama geldiğimde daha incesini yapıcam ,

panjurda dediğim gibi opc yapmayı kafaya koydum şimdilik onun üzerinde çalışıyorum :D panjurunorta kısımlarını kestim ve zımpara işlemleri yaptım yakında boşlukları dolduracağım sonra dabal peteği tel alıp onu geçireceğim bakalım nasıl olcak :) Türkiyeye geldiğinizde sis farları için yardımcı olabilirim facebook üzerinden ya da telefonla ;)

Ekli dosyalar

• 20150402_174033[1].jpg
    20150402_174033[1].jpg
    87.7 KB · Görüntüleme: 68
  • 20150402_174043[1].jpg
    20150402_174043[1].jpg
    87.7 KB · Görüntüleme: 67

zorlu51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Far filmleri yerine orjinal karartmali far ilk adim olmali bence