opel astra g krom kapı kolu ?

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar

http://www.arabaaksesuar.com/omsa-opel-astra-g-kapi-kolu-4-kapi-2001-62a0589-urun119321.html

hepsiburada ve eliftunıng de de var ürün

ilanda astra g krom kapı kolu var ama fotosu falan yok. araç üzerinde nasıl durur bilmiyorum. yaptıran arkadaşlar varsa yardımcı olur musunuz foto ile.
komple kapı kolu mu değişiyor yoksa sadece eski kasa corsalardaki gibi sadece kapıyı açıp tuttuğumuz yerin üzerine mi yapıştırma geri kalan çerçevesi siyah kalıyor bu üründe o tarz mı bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

scorpion49hgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 307 de yapmıştım.Ayna ,kol, ön pancur ,arka pancur falan.Güzel yapışıyor ve dayanıklı.Çok da güzel duruyor,hoş gösteriyor arabayı.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ben yaptırdım krom cıkardım sattım tavsıye etmem krom yakısmıyor aşırı krom göz yoruyor en guzelı gövde rengı

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nette gördüm burak kardeşim komple kapı kolu krom kaplı değilmiş sadece kapıyı tutup çektiğimiz yere küçük krom yapışıyor geri kalan yerleri siyah kalıyor gene en iyisi araç renginde boyatmak o da 300 tl gibi bi rakam

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bende komple kapı kolu yapılıydı cıkardım sattım boyattmak daha ıyı ben öyle yaptım boyattım gövde rengı en guzelı