opel astra g baskı balata

brathard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam opelciler sorun debrajın yukarıda kavraması :D ustama sordugumda değişmesi gerektiğini araban gitmez çok yakar dedi, fakat arabam dün yolda 195 e vurdu baskı balata ile hızın alakası varmı balata orjinal opel astra g 2004 ?

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabam 140.000 de ve 2003 model.üzerinde hala orjinal baskı balata var,ben de dediğin süratlere çıktım bayram dönüşü.balata kaçırıyorsa hızlanmada ve son hızda bi nebze düşüş olur,ustan doğru söylemiş bana da aynısı söylendi.benim de yukarda kavrıyor ve yavaş yavaş değişme zamanı geliyor.

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde 98 model 105000 de araç tam olarak nasıl anlaşılır bitecegi bende de çekişte düşüş filan yok şimdilik dik rampalarda filan kalkışı rahat şimdilik bu birden bitmez heralde demi önce kaçırmaya mı başlar

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde 98 model 105000 de araç tam olarak nasıl anlaşılır bitecegi bende de çekişte düşüş filan yok şimdilik dik rampalarda filan kalkışı rahat şimdilik bu birden bitmez heralde demi önce kaçırmaya mı başlar
yukarda kavrar,kalkışta titreme olur..vites geçişleri daha kemikli olur.hızlanmalarda araç bağırır devir saati yükselir ama araç hızlanmaz ve sonlara doğru kaçırmaya başlar,en sonunda da bi yerde biter,takk araba kalır orda :D bitene kadar beklememek gerek tabi.uygun zamanda değişim yapılmalı parça ucuz,160 lira falan galiba ama ben fren diskleri ve amortisörlerle beraber değiştircem hepsi çıksın aradan..ondan beklıyorum.

Son düzenleme:

brathard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
195 diyorum dostum hızda düşme yok anca yapıyor zaten onu :D

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence su an bariz sorun yoksa hicde degismeyin. Baktiniz gozle gorulur oldu sorun ozaman degisirsiniz

brathard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her vites geçişinde hoplatıyom arabayı canımı sıkan o yoksa benmi süremiyom ne :d

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben az daha biniyim o zaman bide bişey daha sorcam :) baskı balata degişince bu rulmanıda degiştircez mi biz gerekiyomu

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben az daha biniyim o zaman bide bişey daha sorcam :) baskı balata degişince bu rulmanıda degiştircez mi biz gerekiyomu

Evet takım olarak degiştirilirse daha iyi olur ben degiştirmemiştim 10.000 km sonra bilyayı degiştirmek zorunda kaldım.ekstradan tekrar işçilik parası verdim

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman parça 400 e yakın bi fiyat tutuyo oy opelim oy :)