OPEL Astra depodan gelen çalkantı sesi .

atrofi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çözümleriniz nelerdir. bugün opeli aradım dalgakıranı kendimiz taktıracakmışız bunu problem olarak görmüyorlarmış . deponun içine giripte benmi çalkalıyorum yakıtı bu ne rezillik yahu :mad::mad::mad:

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra j ise aracınız çoğu kişide bu şikayet var ben en fazla 3/4 ünü doldurdum deponun bi ses duymadım fulleyenler alıyomuş bu sıkıntıyı malesef

Sent from my iPhone using Tapatalk

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Deponun etrafına fren ses yalıtım sünger var onlardan satılabilir pürüz dahi yanmıyor tehlikede arz etmez

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çalkalansın ne olur. Depo tam doldurulunca oluyor galiba, iyi işte zengin gösterir :)
Birkaç farklı model yeni araçta da duymuştum bu şikayeti.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belli yıllarda J kasada kronik bir problemdir. Yetkili servis garantiden değiştirir. Bazı yetkili servisler itiraz edebiliyor ancak birçok yetkili servis bu değişimi yaptı.

Benim aracımda da var bu ses, garantim dolmadan önce tanıdığım olmayan bir yetkili servis kendisi söylemişti ''getir değiştirelim'' diye. Ama depoyu söktürmek istemediğim için ve yetkili servislere araç teslim etmeyi sevmediğim için elletmedim.

Garantiniz devam ediyorsa Opel Türkiye'yi arayıp farklı servislerde emsal işlemler yapıldığını, gerekirse bu işlemlerin faturalarını ulaştırabileceğinizi söyleyerek durumu bildirin. Size yardımcı olacaklardır.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim Corsa D kasada sıfır aldığımdan beri var. Depo tam doldumu çalkantı sesi duyuluyor. Heryerde normal diye yazılmıştı.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toyota auris de kronik problem.astra j de çok duydum.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende var hıc bır ıse yaramıyor yıne ses yapıyor bosa yaptırmayın