Opel Astra Classıc III - Park Sensörü

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Aslında Pek Sorun Sayılmaz Ama Benım Tuğafıma Giden Bısey Opel Astra Classıc III Hb 2010 Model Aracımızdaki Park Sensörünün Sesi Bıraz Az Gelıyor Sanırsam Bunu Arttırmamın Bır Yolu Varmıdır Teşekkürler Daha Önceden Fiat Marka Araçlardakı Sensörlerin Sesi Gayet Yüksesk Çıkıyordu Opelde Bıraz Düşük Bu Ses Gibime Geldi

Ayrıca Burdan Bı Konuya Daha Değinmek İsterim Bazı 2005 ve 2006 Model Araçlarda Yağmurlu Havalarda Özellikle İlk Harekette Stop edecekmiş Gibi Titriyor adı Altında Konular Açıldı valla Inanın Aynı Sorun 2010 Model Araçtada var Bende Anlamış Değilim :S

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Park sensörü düzgün çalışıyorsa sorun yok.Ses bana yeterli geliyor :).Dit dit dit diiiiit.Ses seviyesi gayet iyi.Alışmanız gerek sanırım :)

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya Inan Fiat Serisine bındım Muzık Sesı Baya Yüksekken bile O Sensörün Sesini Alabılıodm Sımdı :D Muzıgı Kapatıyorum Park Ederken :D

Cörsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onun sesini ayarlayabilirsin.. kitapçığında öyle bi konu görmüştüm.. sanırım sinyal ve silecek kollarıyla birşeyler yapıp da ayarlıyorsun.. kitapçığında kesin vardır birşeyler.. Corsa'da var en azından :) onun için Astra'da da vardır herhalde

güven1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra classic III ü yeni alan biri olarak sana katılıyorum kardesim.Park sensörü sesi cok az gercekten bende arastırıyorum bulursam paylasırım buradan.

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra classic III ü yeni alan biri olarak sana katılıyorum kardesim.Park sensörü sesi cok az gercekten bende arastırıyorum bulursam paylasırım buradan.

Radyoyu Kapamaya Devam :D Park ederken