Opel Astra Classic III 1.3 cdti manule mi ? easytronik mi?

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pek birşey fark etmez, 1.3 astra için ağır. istanbulda oturuyorsan easytronik al ki, 1. ve 2. vitesin kısalığı seni üzmesin.

Morenmula

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle :D easytronic alıyosan vitesini kendin atıcaksın yoksa easytonic adamı felç eder:D debriyajdan sıkıldıysan seninde yolun belli:rolleyes: viteslinin verdiği haz + debriyajın olmamasının verdiği rahatlıkk:cool:
:) :D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayılı olsun

TÜkiye şartlarında alınabilinecek en iyi aracı almışsınız allah kaza bela vermesin

smssms

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra Classic III dizel-otomatik kullanan varmı,yorumları nedir.Almayı düşünüyorum.37.500 fiyat var.Geçen birisi şöyle bir yorum yapmış'hem astra eastronic,hemde dizel, alacak kişinin mangal gibi yüreği varmış'

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba;

Ben kullanıyorum. O yorum yapan birisine benden selam söyleyin :)

Hiçbir alakası yok. Daha önce birçok araç (üst sınıf) kullanmış biri olarak söylüyorum:

Hayatımdaki en doğru seçimi yaptım.

Performans olarak da dün Kıra Dağı diye bir rampayı 5. vitesle çıktım. Bayağı dik bi rampa. Easytronic'in zevki ise gerçekten mükemmel...

Mutlaka öneriyorum...

33tolga33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra Classic III 1.3 cdti easytronik 1-2 gün boyunca kullandım. Araç çok hoşuma gitti ama kalkışlarda araç biraz hantal kalıyor. Performans arabası değil sonuçta ama merak ettiğim manuellerde de aynı şekilde mi? 2sinide tecrübe etmiş arkaşlar bilgi verirse çok sevinirim. bu ay içinde almayı düşünüyorum. Aldığım fiyatlar nasıl manuel 35.800 easytronik 38.200..

easytronic biraz yüksek gibi geçen gün bn aldım 37 300 teslim fiyat.

c.ayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 yıldır cdti easytronic kullanıcısıyım o 'mangal gibi yürek' yorumuna can-ı yürekten katılıyorum. istanbul da trafikte insanın içini dışına çıkarıyo hele ki birde mevsim yaz, klima açıksa.. gerçi birde şöyle bi durum var; aracı sürekli olarak sakin kullanırsanız kalkışlarınız yavaşsa arabada ona göre vites geçişlerini yumuşatıyo ama trafikte durum gene aynı arabayı sürekli hoplatıyo. bu benim görüşümdür tabi.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra Classic III dizel-otomatik kullanan varmı,yorumları nedir.Almayı düşünüyorum.37.500 fiyat var.Geçen birisi şöyle bir yorum yapmış'hem astra eastronic,hemde dizel, alacak kişinin mangal gibi yüreği varmış'
Demek bizde mangal gibi yürek var...
sifir aldim 2009 da su an 25000km yaklasti ne cekisinden ne yakitdan rahatsizim....varmi daha iyisi???? ha kardesim gider golf alirdim...1.9 automatik eee adam 57000tl istiyor o kadarini verdikten sonra alirdim yanina kardesini corsa sifir hanima :D
digerlerine gelince Allah icin eleganc easytronic full al bakalim baska marka??? pego sagol gürültü cekemem,reno sizin olsun ford haydeee kenara aynen gürültülü...koyun hepisini bir kefeye alin 38000tl bugün hatta siki pazarlik 35500 e hangi araba alabilirisiniz..bu kalite konforda,cekisi zayif hantal diyene de sasiyorum....oda ayri bir konu..hantal degil ama roket degil..roket istiyorsam zaten astrada sinifinda ne isim var...dogruya dogru

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demek bizde mangal gibi yürek var...
sifir aldim 2009 da su an 25000km yaklasti ne cekisinden ne yakitdan rahatsizim....varmi daha iyisi???? ha kardesim gider golf alirdim...1.9 automatik eee adam 57000tl istiyor o kadarini verdikten sonra alirdim yanina kardesini corsa sifir hanima :D
digerlerine gelince Allah icin eleganc easytronic full al bakalim baska marka??? pego sagol gürültü cekemem,reno sizin olsun ford haydeee kenara aynen gürültülü...koyun hepisini bir kefeye alin 38000tl bugün hatta siki pazarlik 35500 e hangi araba alabilirisiniz..bu kalite konforda,cekisi zayif hantal diyene de sasiyorum....oda ayri bir konu..hantal degil ama roket degil..roket istiyorsam zaten astrada sinifinda ne isim var...dogruya dogru

Aynen katılıyorum Selim Hocam;

Ben de aracı almadan önce bayağı bi piyasa araştırması yaptım ve cebimdeki 40.000 TL'ye finale sadece Peugeot 207 (Dizel +Otomatik Şanzuman+Cam Tavan+Full) ve Astra Classic III (Dizel+Eastronic+Full)

Bu 2 aracı karşılaştırmak çok doğru değil ancak fiyata ve donanıma göre bu 2 araç finale kaldı.

Tabii ki Astra...