Opel Astra Classic 3-2013 Model-Garantiyi uzatmalımıyım?

onuredirne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba iyi akşamlar arkadaşlar;

2013 model Opel Astra Classic 3'ün 2 yıl garanti uzatımı 750 TL. Forumlarda okudum da uzatılmış garanti için para tuzağı diyorlar. Sizin yorumlarınız ve düşünceleriniz ne acaba? Arabam benzinli, manuel, comfort paket. Şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar...

Renovatio

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aracınız hayırlı olsun. Bende 4 ay önce otomatik olanından almıştım ve garanti uzatması yaptırmadım. Şuan için eksikliğini görmedim ve sizin de dediğiniz gibi uzatma konusunda bende kararsızım hala. Ama şuan uzatmayı da düşünmüyorum.

onuredirne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin de aracınız hayırlısı olsun. 750TL çok para. Ben de çok kararsızım. İyi akşamlar...

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzatılmış garanti şartlarını öğrendiniz mi? Standart 2 yıllık garanti şartlarından farklıdır, garantiye dahil olan aksamları öğrenin. Aslında arızalara karşı sigorta almış oluyorsunuz. Tamir masraflarını servis sigortadan karşılıyor.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Garanti bozulmasın diye rutin bakımların yetkili servis kazığıyla yapılma zorunluluğunu da unutmayın :)
Semeriyle seksene gelip bi de sorun çıkmaması var, benim canımı acıtırdı :D
Şans tabi, siz bilirsiniz.

onuredirne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
?

Başka yorumuolan, garantiyi uzatan arkadaş var mı acaba?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
750tl ona ver.
Örneğin 60.000 bakımı içinde mecbur yetkiliye gitsen +500 fark eder.
Etti 1.250tl, bence değmez. Ben sormuştum, sanırsam amortisörleri kapsamıyordu.

caner_1616

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
öncelikle hepimize hayırlı olsun diyorum bende 2 hafta önce 0 km class 3 konfor paketli manuel aldım araç banada teklif ettiler fakat maddi durumum fazla olmadığı için düşünmedim, olsa dahide düşünmezdim çünkü 0 araç zaten garanti kapsamına giriyor 2 yıldan sonra garanti olsa dahi mutlaka bir yerden bir porblem çıkaracaklar bunu çok yaşamışımdır :)

bu arada konunun dışına çıkmak gibi olmasın ama benim size bir sorum olacak aracı aldıktan sonra farkettimde sigara çakmaklık bölümünde küllük ve çakmak yuvası var mutlakada sizinde vardır fakat işin garibi çakmağı yakabilmek için o bastığımız düğme yok sadece elektrik alma yuvası var, yetkili servisi aradığımda ise yeni 2013 modellerinde bu kaldırıldığını söylediler, sigara kullanmıyorum ama bu her araçta olan bir donanımdır... sizin araçlarınızda varmıdır onu merak ediyorum, afedersin ama tofaş şahinde bile bu vardır, yetkili satıştan biraz şüphelenmekteyim :)