Opel Astra bagaj Havuzu

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Sigorta Kasko diye deli gibi para ödeyip karşılık almıyoruz kaza yapmadığınız zaman onlar paramizi veriyor mu bence vicdani filan bi işi yok kraldan çok kralci olmayın ben halkı düşünürüm zengini değil

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Yanlışta ısrar etmeye devam ediyorsunuz!

Usulsüz olarak, dediğiniz gibi yapılabilir mi, evet! Fakat bu davranış yine bana dönecektir. Milletimizin bu tip usulsüzlükleri yüzünden bu kadar para ödüyoruz sigortacılara. Her şey usulünce olsa inanın ki sigorta masrafları çok daha uygun olacaktır. Ayrıca ben enayi miyim? Trafik sigortasını paşa paşa yaptırıyorsam herkes yaptırsın. Ya da binmesin araca!

Bu arada kazayı yapan arkadaş geçmiş olsun. Çok aşırı bir şey yok gibi duruyor. İnşallah kurtulursun...

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sigorta ve reüsenans birliğinde bir bölüm var, yanlış hatırlamıyorsam bir hafta içerisinde oraya müracat edersen bu gibi durumlar için oluşturulan fondan hasarını karşılarlar. forumda ve internette bununla ilgili açılan konular var.
hatta geçen hafta gibi trafik kazlarında ölen ve yaralıların hastane masraflarınıda aynı şekilde karşıladığı yönünde bilgilenme amaçlı konu açılmıştı.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun..Umarım tez zamanda ayyuka çıkar bu problem..Yalnız bagaj havuzunu ben;bagaj kapağını kaldırdığınızda karşılaştığınız zemin olarak biliyorum :confused: yanlış mı?

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendi özel sigoraniz (axa, groupama ...) Varsa, kendileri arabayı tanır edip,sonrasında kendileri dava açıyor diye biliyorum

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Sigorta Kasko diye deli gibi para ödeyip karşılık almıyoruz kaza yapmadığınız zaman onlar paramizi veriyor mu bence vicdani filan bi işi yok kraldan çok kralci olmayın ben halkı düşünürüm zengini değil

Bu tür sahtekarlıklar yüzünden polis çağırma bittiğinden beri sigortalar zarar edip, fiyat yükselttiler. Kasko fiyatları inanılmaz oldu, sigorta da çok şişti son 3-4 senedir. Bunların maliyeti, benim fiyatıma yansıyorsa haram olsun.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigortalar zarar mı etti yoksa anlastilarmi aralarında yanlış düşünüyorsunuz

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunun uzatacak bir tarafı yok.Karşı taraf açısından düşünürsek ; Poliçen var mı ? yok. pirim ödemişmisin ? hayır.
O zaman sigortalı da değilsin.
Sen sigorta şirketi sahibi olsan ödemek zorunda olduğunu kabul edermisin bu adamın parasını ?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olan olmuş diyerek iyi tarafından bakıyorum, aracınızın hasarı tramerde gözükmeyecek. 15 yaşındaki arabanın sigortasına 378 lira verdiğim için de haram zıkkım olsun bu fiyatların yükselmesinde emeği olan herkese.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
En azından konuya şöyle bir göz atsak arkadaşlar...

Tamam, okumuyoruz ama bu kadar mı?