Opel Astra Alınır mı ?

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorunları liste gibi olmuş. Bu kadar sorunu insan yaza yaza yorulur. Kendiniz tamirci değilseniz yada yedek parça dükkanınız yoksa neden alınsın ki? Arızalar, sorunlar yapılsa bile çorap söküğü gibi gelir çünkü daha amortisörü, arka stobu değişmeyen araçtan ne beklenir? Söylenene göre aracın değişen parçasından bile haberleri yok yada biliyorlar.

Allah herkesi iyi araçlarla karşılaştırmayı nasip etsin.

Opelci007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almadım ama bu konu kafama takıldı arkadaşlar, sahibinden denilen sitede düzgün fiyat göremiyorum artık, acaba yanlışmı yaptım diye kafama takıldı :(

bu arada bende expertizi özel bir serviste yaptırdım 3 sayfa rapor verdiler ama opelin expertiz servisi değildi.

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Antalya'da Akdeniz sanayi sitesinde opay ve open var. Özel servis. Onlar bakar araca.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet bey bu bahsettiğiniz araç; Astra F diye düşünüyorum. Neden derseniz zaten 2000 model astra G nin bu fiyatlarda olması zor gibi, olsa da 1.4 motorlu olanları olabilir. 2000 model temiz bir Astra G 1.6 20 000 TL civarı olması lazım.
15 gün önce 2001 model, kaza yapmış, kafadan darbeli, arka dingil kopmuş, sağ arka kapı, ön can ve tavan patlak, yarım taklalı Astra G yi hurdacı, 12 000 TL ye aldı. Satan arkadaş hatta 13 500 istiyordu. Hatta çaktırmadan hurdacının adamına sordum bu şekilde neden bu kadar para ediyor diye..çünkü en az 10 000 TL masrafı vardı... Abi bunun parçaları çok hızlı gidiyor dedi... :)

Aslında ben expertiz sonucuna değilde arabanın durumunu bilip de söylemeyen tiplere kıl oluyorum... Neticesinde 14-15 yaşında araba, boya da görecek kaza da... siz almış olsaydınız size 20 000 Tl ye mal olacaktı...

aksoy9801

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi ankara araclari genelde tas gibi.ben de aldim.bindim.simdi satiyorum.kapida kuyruk var.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yunusyavuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ucuz yirtmissin hakketen ama bu sevdadan vazgeçme derim.Bende 97 astra 1.6 var 98 bin km de araba taş gibi bi tane sorun arıza çıkartmadı masallah...

Opelci007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bir süre yeni ilanlar ve düzgün fiyatlar çıkana kadar araç almaya ara verdim.

Son düzenleme: