Opel Astra 2.0 almayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullandım bindim ama sahip olmadım.. şöyleki bu araç 2.0 136hp 180nm torka sahip olması gerek. yanlış hatırlıyorsam uyaran arkadaşımız elbetteki olur..

aracın bana göre avantajı kullanıcıya göre handikap tek noktası f23 şanzımanı atmosferikte ağır kalırken ilerde aracı turbolarsanız on numara bir şanzıman..

geri kalan yönleri ile yol tutuşu ve yakıtı gerçekten çok güzel bir araç.. konforu çoğu yeni modele taş çıkarır cinsten.. çok karizmatik bir güzel..

modifiye ye olanaklı z20let'e çevrilebilen bir motor ve 230-260 hp 'leri rahat kazanabilirsiniz..

bence bu fiyata bedava bir araç.. tabi sıkıntısı yoksa..

edit: lpg ile binilecekse sübap lastiklerinin ve contalarının orjinali ile yenilenmesine..

kökez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu yanlış yerde açmışsın

Genç konu açmış bilgilendirceksen bilgilendir.Emri vaki yazı yazmışın sana mı sorması lazım.:sopa:

Bu arada araç güzel duruyor yalnız aracı sorgularsan 1 aralık 2011 de satışı alınmış.15 gün içinde neden satsın.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
2.0'lar 136 hp değil miydi?

1 hp'yi nereden takviye etti acaba?

:)

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"2 parca değişen olup senesi itabiri ile dıştan boyalıdır"

Almayı düşünüyorsanız, bu cümlenin detaylarını iyice araştırmanızı öneririm.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç 2,0 ve tek kapı. tek kapı araçlardan oldum olası korkarım. nedeni hor kullanılırlar, yanlama, el freni ile kullanma, ani kalkış duruş ve kaza sayıları yüksektir. ilandaki araç 2000 model ve bence değmez. başını çok ağrıtabilir....

VHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç 2,0 ve tek kapı. tek kapı araçlardan oldum olası korkarım. nedeni hor kullanılırlar, yanlama, el freni ile kullanma, ani kalkış duruş ve kaza sayıları yüksektir. ilandaki araç 2000 model ve bence değmez. başını çok ağrıtabilir....

:bir:katılıyorum dedıklerını basın agrıyabılır dıkkat et