Opel astra 1.4 140 hp cosmo alacağım bilgilerinize ihtiyacım var.

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel astra 1.4 140 hp cosmo alacağım bilgilerinize ihtiyacım var.

astraowner link' Alıntı:
öylesine bir değer yazmıştım ama değiştiriyim

:) pardon ozaman

değiştirmeye gerek yok ben 2 sn olarak biliyorsunuz sandığımdan yazdım :)

cyener07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gaz tepkimesi düz vitesde de diğer araçlara göre kötümü ya gerçekten

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cemomekan link' Alıntı:
neden abi nie darıldın yrn kuştepe deyim saat 2 de gel goruselm okula sokim seni :D :D
Muhaberattaki abdulkadire selam soyle :))
Biz heryerdeyiz ona gore
Bahar var onada selam soyle.

cyener07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gaz tepkimesi düz vitesde de diğer araçlara göre kötümü ya gerçekten yok mu buna cevap???

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cyener07 link' Alıntı:
gaz tepkimesi düz vitesde de diğer araçlara göre kötümü ya gerçekten yok mu buna cevap???
Nasil olsa yarin test ediceksiniz
Biz ne desek bos
Siz test edin yorumlarinizi alalim.

cyener07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O da doğruda insan o kadar para verdikten sonra sorun çıkmamasını istiyor ne yapsın :)

cyener07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle herkese merhabalar en sonunda aracı test etme şansım oldu ve sizlere izlenimlerimi sunacağım.
Arkadaşımı beklerken bir baktım simsiyah bir 1.4 140hp düz vites astra geliyor durdu ve arkadaşım içinden indi. Bir bardak çay içtikten sonra aracı test etmek için yanına gittim heyecanlıydım da. Araca bindim gerçekten rahat bir koltuk ve şık bir kabin çıktı karşıma her şey dört dörtlüktü. Hemen çalıştırdım ve kalkışa geçtim. Aracın kalkışı ve hızlanması yeterli seviyedeydi. Sonra hızlanmaya başladık vites geçişleri iyiydi sertlik gibi bir durum yoktu. Neyse biraz sürat yapalım dedik gerçekten araç beni şaşırttı. Gerçekten hak ediyordu 140hp gücü. Aracı yokuşta deneyelim dedik gayet normal bir kalkışı vardı kesilme hantallık gibi bir durumu yoktu yani gazı verince her türlü gidiyordu. Aracın yol tutuşunu denedim biraz hızlı girdik virajlara gerçekten övülmeyi hak ediyormuş. Gelelim aracın gaz tepkimelerine aslında düz vites de sorun yapılacak bir şey değil gaza birden basmak hiç huyum değildir. Gaza basarak sert bir şekilde hızlanmak bana daha çok keyif verir birden gaza basmaktansa. Yani o konuyla ilgili ne arkadaşım ne ben bir sorun yaşamadık araç gerçekten yeterliydi. Neyse bir mahalle aralarına girelim dedim. Aslında benim amacım bize bakan gözler olacak mıdır diye oldu da. Araç beklentilerimi yeterince karşıladı yan. Ama şunu söylemek istiyorum Opel’in kendi sitesinde astra için eve uzun yoldan dönmek isteyeceksiniz diyor. Gerçektende araç keyif veriyor insana iyi hissettiriyor. Buluştuğumuz yere geldik ve hemen sıfırladığım yol bilgisayarına baktım ve sonuç beni şaşırttı 12 litre yazıyordu gerçekten hak ettiğinden fazla devirli ve hızlı kullanmama rağmen beni çok sevindirdi yüksek devirlerde hızda yaptık 12 litre güzel bir veriydi gerçekten. Sakin kullanımda bu düşer 9.50-10-11 gibi bir şey olabilir neyse arcın içini ve dışını inceledim gerçekten tasarımı müthişti. Bu araç gerçekten alınabilirdi. En son olarak arkadaşıma sordum araçla ilgili bir sorun yaşadın mı diye en başlarda arkadan bir ses geliyordu ama serviste halletmişler şimdi gayet memnunum. Biraz uzun bir yazı oldu ama izlenimlerim bu kadar yanlışım varsa düzeltin herkese saygılar.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Simdi bana daha cok hak verdiniz sanirim
Demistimya test edin beni anliyacaksiniz diye. :))

cyener07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Haklısınız gerçekten güzel bir araç dört dörtlük :)