Opel araçlarının arkasında durmuyor.

cemyk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba,

2014 hazirin çıkışlı astra j aracımdan rölantide iken ses gelmeye başlamıstı. garanti kapsamında servise götürdüm fakat servis bana bunun normal olduğunu söyledi.
saçmalığa baklarmısınız. dedim birtane dah aynı aracı açın eğer bu ses varsa çıkacağım dışarı dedim. bunun üzerine baktığımız hiçbir araçta bu ses yoktu !!!  ses klima kompresöründen geliyor ve arac durduğunda sanki eski bedford çalışma sesi gibi saçmasapan bir ses geliyor. bunu serviste duyuyor ve normal bir ses diyor. allah aşkına bu aracı bedava almıyoruz 70 000 tl para saydık. neyse zorlada olsa servise soktuk bu seferde bana bölge muduru onay vermedi diye dönüş yaptılar.
şimdi sorun bendemi ? sağlıklı olan çoğu araçta bu ses yok. ayrıca klimanın performansıda düşük ve araçıma kim binse araç trafikte durduğunda bu sesten rahatsız oluyor ve serviste bu sesi kabul ediyor ama opel normal diyip olayı kapatıyor. ben çıldırmayayımda kim çıldırsın. yazıklar olsun opel. inanmayan inanmak istemeyen abartıyorsun diyen arkadaşları büyükçekmecede veya yenibosnada aracı görmeye davet ediyorum. bu yapılan buyük bir ayıp.

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel araçlarının arkasında durmuyor.

geçmiş olsun...
hangi servise gitttiniz?
bu isteklerini opel türkiye anlat..
bence bir cözüm bulunur..

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Geçmiş olsun Recep Beye katılıyorum. Opel Türkiye'ye ulaşın. Telefon ile ulaşamazsanız Facebook veya Twitter üzerinden ulaşın gün içerisinde hemen dönüş yapıyorlar

cemyk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim. Büyükçekmece Opel çetaş a götürdüm. ilgilenen arkadaş bölge müdürünün onay vermediğini söylüyor. dedim peki bu araç normalmi, ses var ama takmayın fazla diyor. inanılır gibi değil. facebook tan yazdım. ama sonuç ne olursa olsun gerçekten çok yanlış ve ayıp birşey. göz göre göre sizle işimiz bitti diyorlar. araç almaya kalsaydım yüz defa aramışlardı...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Topkapi odaga göturun aracinizi çagri bey yardimci olur size resmen baslarindan sagmislar.

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence Sen başka bir servise uğra madem ses geliyor ve usta onaylıyorsa bunu kendileri bölgeye kabul ettirecekler Canları yapmak istememiş, ben garantiden farklı Zaman'larda turboyu, turbo basınç sensörünü, turbo geri dönüş hortumu, 4 camın fitilleri, 4 fren kaliperi , aracın ön göğüsle motor kısmı arasına izolasyon yaptılar bunların hepsini deyiştiler hiçte zorluk çıkarmadılar.

cemyk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

odak a götürmeyi düşünüyorum. büyükçekmecede olduğum için uzak geldi ama götüreceğim inşallah.

veysel bey siz şanslısınız gerçekten. olması gereken size yapılan gibi ama servisler kafalarına göre iş yapıyorlar. kimin ne yapacağını anlamak mümkün değil. Sonucu paylaşacağım.

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servislerde durum maalesef yaşadığınız gibi can sıkıcı sonuçlar çıkartabiliyor. Arkadaşlarında söylediği gibi başka bir servise gitmek sorunun giderilmesi için etkili olabilir. Ziraa bahsi geçen sorundan dolayı pek çok üyemiz garanti kapsamında klima kompresörünü değiştirdiler. Geçmiş olsun.

cemyk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Size direksiyon fotosuda atayım bakın buda normalmiş. bölge muduru öyle demiş. araç daha 30 000 kmde 1,5 yıllık araç.  :mad:

soyulmadık yeri kalmamış direksiyonun. :mad: :mad: :mad: :mad:

Ekli dosyalar

• 1 (Copy).jpg
    1 (Copy).jpg
    43.3 KB · Görüntüleme: 46
  • 2 (Copy).jpg
    2 (Copy).jpg
    33.4 KB · Görüntüleme: 45
  • 3 (Copy).jpg
    3 (Copy).jpg
    40.6 KB · Görüntüleme: 44
  • 20160411_161351 (Copy).jpg
    20160411_161351 (Copy).jpg
    56.7 KB · Görüntüleme: 45

cemyk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

devamı

Ekli dosyalar

• 20160411_161429 (Copy).jpg
    20160411_161429 (Copy).jpg
    34.7 KB · Görüntüleme: 44
  • 20160411_161434 (Copy).jpg
    20160411_161434 (Copy).jpg
    36.5 KB · Görüntüleme: 45
  • 20160411_161441 (Copy).jpg
    20160411_161441 (Copy).jpg
    37 KB · Görüntüleme: 43