Opel Anketi 3.5 ay sonra elimde

fatisali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Anketi 3.5 ay sonra elimde

Kanka ben geçen satışta bulunan teşir aracında gördüm kalın ve güzel bir şeydi, eğer dandik paspas verirlerse o araçtakini alır giderim.  011zaa

Doğuş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence bu anketin gönderildiğinden kesinlikle haberleri oluyor çünkü beni anket geldikten 3 gün sonra falan aradılar.
Eğer doldurmadıysanız buraya gelin birlikte dolduralım sizede karşılığında 50 TL'lik petrol ofisinden hediye çeki vereceğiz dediler.
Gittim hediye çekini aldım ama ben yine kafama göre doldurup verdim . Müşteri temsilcisi siz yorulmasaydınız biz doldururduk dedi güldü ama ben verirmiyim hiç :D

Anketin altında
HaKaN link' Alıntı:
bu doldurup gönderdiğimiz (ben internet üzerinden doldurdum) anketin sonuçları hakkında
bayimizin haberi oluyor mu acaba?
Yani birebir şu müşterimiz size şu maddelere şu kadar not verdi şeklinde geri dönüt oluyor mu acaba?

Hakan bey tam net hatırlamıyorum ama anketin en altında bi kutu vardı bu bilgilerin bayinizle paylaşılmasına izin veriyo musunuz tarzında orayı işaretlerseniz paylaşılıyor diye biliyorum.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğuş link' Alıntı:
Bence bu anketin gönderildiğinden kesinlikle haberleri oluyor çünkü beni anket geldikten 3 gün sonra falan aradılar.
Eğer doldurmadıysanız buraya gelin birlikte dolduralım sizede karşılığında 50 TL'lik petrol ofisinden hediye çeki vereceğiz dediler.
Gittim hediye çekini aldım ama ben yine kafama göre doldurup verdim . Müşteri temsilcisi siz yorulmasaydınız biz doldururduk dedi güldü ama ben verirmiyim hiç :D

Anketin altında
Hakan bey tam net hatırlamıyorum ama anketin en altında bi kutu vardı bu bilgilerin bayinizle paylaşılmasına izin veriyo musunuz tarzında orayı işaretlerseniz paylaşılıyor diye biliyorum.
50 tl benzin paspastan daha iyiymis

fatisali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eeee tabi benzin derin bende

Keomaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anket banada geldi geçenlerde.bayii demişti anket gelirse bize gönderin diye.Ama parayı aldıktan sonra beni sallamamışlardı.Aradım bayiyi dedim anket geldi hediyeniz ne?
yıllık bakımda 150 lira indirim felan dediler.

bende hediyeyi münasip yelerine monte etmeyi önerdim.verdim puanı birde bir şikayet döşemişim aman aman

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

her opel alıcısına bu anket geliyormu. 2011 de aldım aracı bir sene oldu anketi bırak telefon bile mail bile gelmedi bence paspasla yetinmeyin yaaaw.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bana da anketi getirin paspası götürün tarzı bir şey demişti aracı alırken paspas isteyince. Demek ki dandik paspasmış iyiki onu beklememişim. Ben de bugün gittim pas pas aldım orijinal Astra paspası servisten. Anket gelinceye kadar halı pas pas paçavra olacaktı. Yıkadım halı paspası şampuanla tertemiz oldu üstüne de atarım lastik paspası mis gibi. Koku yapmayacak kaliteli bir şeye benziyor. Bu paraya kokmaması gerek 140 TL bayıldım. Piyasada 70-80 TL ye koku yapmayan %100 kauçuk Astra J paspası diye satıyorlar ama güvenemedim internetten almaya.

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçen gün anket bana da geldi, ama bayiden arayan olmayınca en azından ben arayayım da ne kopartabilirim diye yoklama çektim ama nafile ne gamsız çıktı bizim bayi..  geçen sene paspas hediyesi vardı dedi bu sene kalktı şansını kaybettin dedi.. direk gönder dedi anketi, anlamadım gitti bu olayı...

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

by_lotto link' Alıntı:
geçen gün anket bana da geldi, ama bayiden arayan olmayınca en azından ben arayayım da ne kopartabilirim diye yoklama çektim ama nafile ne gamsız çıktı bizim bayi..  geçen sene paspas hediyesi vardı dedi bu sene kalktı şansını kaybettin dedi.. direk gönder dedi anketi, anlamadım gitti bu olayı...

Onlara göndermeyeceksiniz sanırım...

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün anketle ilgili yukarıdaki mesajı yazdıktan yarım saat sonra telefonum çaldı. Bayiden müşteri memnuniyet anketi için arıyorlar. Dedim herhalde forum takip ediyorlar görünce yazımı aradılar.

Pas pas veriyoruz başka da bir şey olmaz dediler. Ben de dedim anket gelirse pazarlığı yaparız. 10 üzerinden 6 verince bozuldu hatun memnuniyete. 100 kişiden 30-40 arası müşteriye gidiyormuş bu anketler öyle dedi kendileri...

Bu arada orijinal paspas veriyorsunuz değil mi dedim güldü gevrek gevrek orijinal verirsek bayi batar beyfendi dedi.