Opel Anahtarlik..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul maltepede bir gümüşçüde var isteyen göndereyim kargoyla fiyatını bilmiyorum yarın sorarım ama para peşin kırmızı meşin :)
cok cok tesekkur ederım. seceneklerı görerek almak ıstıyorum bı kaç yere sorup ıyı olanı ucuz olanı almak ıstıyorum bı ara ıstanbula gelmeyıde dusunuyorum hemde bı bulusmaya denk getırıp

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,aracımı ikinci el aldım yalnız anahtar verdiler,şöyle güzel ağır bi opel armalı anahtarlık aradım profilo alışveriş merkezi,şişli cevahir,mecidiyeköy,yok yok dandik dundik şeyler var hiç bilen yada gözüne çarpan varmı biyerde güzel opel armalı bi anahtarlık,yoksa bi bayii,denmi isteyeceğiz:confused:

Nası bulamadın abi cok garıp ya her yerde war cok goruyorum ben...ama bayi beles veriyosa o ayrı tabı:)

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nası bulamadın abi cok garıp ya her yerde war cok goruyorum ben...ama bayi beles veriyosa o ayrı tabı:)
çok detaylı araştırmadım sadece cumartesi pazar söylediğim yerlerde aradım yoktu zaten bişeyi aradınmı bulamazsın istemesen gözüne batar:(

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dogru dıyosun:D
M.koyde nerdesin abi sen? dereboyu caddesinde ben 1.bucuk sene bulundum..Pc teknik servis olarak..

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
caddebostan migrosta bile war istediğin tarzda bişiler.hala daha ilk alındıında werilen anahtarlığı ile birlikte takılı bende...

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dogru dıyosun:D
M.koyde nerdesin abi sen? dereboyu caddesinde ben 1.bucuk sene bulundum..Pc teknik servis olarak..
mecidiyeköy,den gülbağa giderken bim ve şok marketin arka sokağındayım doğma büyüme m.köylü sayılırım, o tarzda bişeyler bulmak için anca şişli osmanbey dolaşmak lazım

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
caddebostan migrosta bile war istediğin tarzda bişiler.hala daha ilk alındıında werilen anahtarlığı ile birlikte takılı bende...
kardeş bugün şişli cevahir migrosun kapısına kadar geldimde burda yoktur yaw dedim girmedim:confused:

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mecidiyeköy,den gülbağa giderken bim ve şok marketin arka sokağındayım doğma büyüme m.köylü sayılırım, o tarzda bişeyler bulmak için anca şişli osmanbey dolaşmak lazım
gulbağdada bulundum ben :) yanlıs hatırlamıyosam orda bi kargo firması wardı onun yan bınasında bı pc teknik servis isindeydım yine:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...