Opel alacagim ama fikir lazim

west_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar oncelikle degerli fikirleriniz icin tesekkur ederim.

Vectra C 2.2 nin yakiti nedir? Ariza konusunda kronik problemi var midir? Ayrica baktigim 2. El araclar en fazla kac KM de olmali? Motor omurleri ortalama nedir?

Basinizi agritiyorum kusura bakmayin ama fikirlerinize ihtiyacim var.

Simdi den tesekkurler

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hocam yanlış anlama ama bende gencim bendegidip V8 arabaya yada bir 2.5 Subaru'ya binmek isterim ama Türkiyede üstesinden gelebileceğin maksimum hacim 2.0 motor olur 2.2 2.5 V6 3.2 falan bunlar başına dert açar yedek parça + usta sıkıntısı + yakıt ve vergi falan filan bu arabaların tek avantajı ciğerli olduğu için son hızda düşük hacim arabadan daha iyi giderler bir nevi otoban arabasıdır 2.0 hacim üstü araçlar. Şu anda 0-400'de 2.5 V6 parçalayacak 1.4 turbo, 1.6 turbo arabada gösteririm :) Kısacası sana tavsiyem birazda hacimli olsun dersen 2.0 hacimde bir araç al derim oda vergi sıkıntı olmaz diyorsan. Ama ben senin yerinde olsam 1.4 turbo bir araba alırım kafam rahat gezerim mesela o paralara 2006-2009 arası Vw Jetta 1.4 TSi alınabilir 140 hp 250 nm tork gayette tatmin edici performans sergiler maceraya gerek yok derim. Ama dediğim gibi illa ciğerli olsun havası olsun falan diye düşünüyorsan 2.0 hacim uygunudur. Diğer bir hususa gelirsem eğer arabadan zevk almak istiyorsan Otomatik vitesten uzak dur derim hem yakıtı artırır hemde zevk falan vermez Manuel öylemi kafana göre bas gaza kapatsın koltuğa zaten ben hayatımda hiçbir zaman zevkimden ödün vererek Otomatik vites düşünmedim ki Otomatik bir araç alırsam Volkswagen'in yaptığı DSG gibi çok gelişmiş bir 7 ileri şanzıman alırım gerisi hikaye zaten.
Edit: Bir örnek alınabilicek bir araba kanımca.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-otomatik-jetta-comfort-fulll-154060443/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-185-ps-jetta-153990043/detay

Son düzenleme: