OP-COM Kullananlar, Uygulamalar Buraya

• Konuyu başlatan sozberk
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne menem bir cihazmış bu.. alasım geldi valla :D sadece merak ettiğim şu.. 2004 Vectra-c aracım var.. ekranın da motor ile ilgili temel bilgileri görmemi sağlar mı bu cihaz? mesela sıcaklığı, devir vs..

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
94 model oldugundan aracım obd 1 sokete sahip

piyasda ne kadar alet varsa baktım hepsi obd2 bize göre yok anlaşılan :(

carpc uygulamamda kullanıcaktım arc kendi ekranından kendi bilgilerini versin diye :S

obd 1 dönüştürücü 10 pinli soketi var. onunla deneyebirsin. ama bağlanır mı bilmem.
fe7b_35.JPG

Son düzenleme:
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
ne menem bir cihazmış bu.. alasım geldi valla :D sadece merak ettiğim şu.. 2004 Vectra-c aracım var.. ekranın da motor ile ilgili temel bilgileri görmemi sağlar mı bu cihaz? mesela sıcaklığı, devir vs..

evet. o özellikleri gösterir. şüphen olmasın.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özür dileyerek soruyorum burdan şimdi herkez burada bir arada oldugu için acaba yolda giderken opcomu baglasak arıza verdiginde nerden kaynaklandıgını bulabilirmi ?? yani şu deger yanlış bundan dolayı bu arızayı veriyor gibisinden ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Özür dileyerek soruyorum burdan şimdi herkez burada bir arada oldugu için acaba yolda giderken opcomu baglasak arıza verdiginde nerden kaynaklandıgını bulabilirmi ?? yani şu deger yanlış bundan dolayı bu arızayı veriyor gibisinden ?

Sorgulama yaptığında zaten arızanın sebebini veriyor.
Yolda giderken arıza ile ilğili motordaki sensör değerlerini anlık olarak takip edebilirsin.

serkan30

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet. o özellikleri gösterir. şüphen olmasın.

Aslında benim kastım şu:
Op-com'un ekranında görmek istemiyorum.. Aracımın ekranında görmek istiyorum.. Yani aracımın ekranına menü eklemek gibi birşey oluyor. Op-com kullanılarak bu yapılabilir mi?

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Webeffect merhaba op-com la cruise control yazılımını attığınızı söylemişsiniz daha önce başka bir bölümde yazmiştım birine yönlendirmiştiniz benim 2001 orsa c 1.4 16v 3kapı comfort aracım var cc taktırmak istedim servis yazılım hata veriyo demişti op-com la olurmu acaba motor kodu Z ile başlıyor teşekkür ederim keyifli sürüşler

hocam ne desem yalan olur. ne opcomla nede tech2 ile uzun bir geçmişim yok.. denemek lazım yani.. ama cidden hiç bir fikrim yok..

yanıltmakta istemem.. serviste ne hata verdiginide bilmiyoruz.. tek çare denemek yani

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Aslında benim kastım şu:
Op-com'un ekranında görmek istemiyorum.. Aracımın ekranında görmek istiyorum.. Yani aracımın ekranına menü eklemek gibi birşey oluyor. Op-com kullanılarak bu yapılabilir mi?

maalesef o olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...