Online İhbar uygulaması!!!

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Online İhbar uygulaması!!!

ozgun88 link' Alıntı:
battle_Teroriste

Gökhan'ın bununla ilgili hikayesini öğrenmelisin bu arada nasıl rahatlarsın var ya :D

Kurala uymamaya yemin etmiş adamlar birde yol ortasında durup muhabbet edenler tuhaf yerlere park edip yol tikayanlar yok mu  battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste

Allah Allah? Ne yapmış Gökhan? Bir ara pm gönder kardeşim müsait olduğunda merak ettim :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Allah Allah? Ne yapmış Gökhan? Bir ara pm gönder kardeşim müsait olduğunda merak ettim :)

gönderdim oku da içinin yağları erisin :D

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Ben trafik polisiden sikayetci isem nolacak? Hergun akan trafige gosteris icin mudahale ediyorlar, akan trafik kilitleniyor. Herkes uc trafik polisinin ucunun birbirinden bagimsiz dur/gec demesinden kaza yapma noktasina geliyor. Simdi bunu sikayet edince arkadas arkadasi isiracak mi?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Süpermiş bu uygulama. Uygulanacak demişlerdi demekki hayata geçirmişler. Helal olsun.

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Uygulama başarılı günlük minimum 2 vukaat yüklemesi benden  battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Ben trafik polisiden sikayetci isem nolacak? Hergun akan trafige gosteris icin mudahale ediyorlar, akan trafik kilitleniyor. Herkes uc trafik polisinin ucunun birbirinden bagimsiz dur/gec demesinden kaza yapma noktasina geliyor. Simdi bunu sikayet edince arkadas arkadasi isiracak mi?

Aydın benim güzergahta da her sabah benimle aynı saatte bir ekip arabası eskortluğunda çakarlarla bir personel  servisi emniyet şeridini kullanarak gidiyor, emniyet şeridi olmayan yerde de dat dat basıyorlar ayar oluyorum :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

OGOKTAS link' Alıntı:
Aydın benim güzergahta da her sabah benimle aynı saatte bir ekip arabası eskortluğunda çakarlarla bir personel  servisi emniyet şeridini kullanarak gidiyor, emniyet şeridi olmayan yerde de dat dat basıyorlar ayar oluyorum :)

Abi inanilmaz birsey ya, memleketin en islek iki caddesinin kesisimi mesai cikisi saat gibi akarken trafik gelip olmayan yogunlugu azaltmaya kalkinca butun caddeler felc oluyor. Yahu uc tane polis bagimsiz olarak dur/gec yapar mi? En son cinleniyorum dur desede durmuyorum. Yazabiliyorsa yazsin ceza.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Abi inanilmaz birsey ya, memleketin en islek iki caddesinin kesisimi mesai cikisi saat gibi akarken trafik gelip olmayan yogunlugu azaltmaya kalkinca butun caddeler felc oluyor. Yahu uc tane polis bagimsiz olarak dur/gec yapar mi? En son cinleniyorum dur desede durmuyorum. Yazabiliyorsa yazsin ceza.

Aydın inanırım, bazen otoyolda trafik oluyor, kaza beklerken bir bakıyorum sadece kenarda trafik ekipleri duruyor ve durmaları bile trafiğe sebep oluyor.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün izinliydim, kayınvalide Yeşilköy'de hastanede yatıyor, saat 14:00 gibi hastaneye gitmek için Bahçeşehirden yola çıktık, Ispartakule'den TEM e bağlandık, yol yine felaketti, tabi emniyet şeridi magandalarını gören eşim dayanamadı ve Mahmutbey gişelere kadar emniyet Şeridi'nden giden onlarca aracın resmini çekti, gişe çıkışında gördüğümüz trafik polisine durumu anlattık, ilk mesajda bulunan internet adresi ile ihbarda bulunabileceğimizi ve aynı EDS gibi işlem yapıldığını söyledi, hastaneye varıp işlerimizi hallettikten sonra eşim tek tek resimleri ayıkladı, nihayetinde 47 aracı ihbar etti, resimler 10'ar 10'ar yüklenebiliyor. Ayrıca cezalar hakkında bilgilendirilmelek için iletişim bilgimizide bıraktık. Bînlerce insan trafik çilesi çekerken saygısız ahlaksız ve terbiyesiz insanların akıllanması için ceza almaları gerekiyor, umarım gereği yapılır.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Dün izinliydim, kayınvalide Yeşilköy'de hastanede yatıyor, saat 14:00 gibi hastaneye gitmek için Bahçeşehirden yola çıktık, Ispartakule'den TEM e bağlandık, yol yine felaketti, tabi emniyet şeridi magandalarını gören eşim dayanamadı ve Mahmutbey gişelere kadar emniyet şeridi'nden giden onlarca aracın resmini çekti, gişe çıkışında gördüğümüz trafik polisine durumu anlattık, ilk mesajda bulunan internet adresi ile ihbarda bulunabileceğimizi ve aynı EDS gibi işlem yapıldığını söyledi, hastaneye varıp işlerimizi hallettikten sonra eşim tek tek resimleri ayıkladı, nihayetinde 47 aracı ihbar etti, resimler 10'ar 10'ar yüklenebiliyor. Ayrıca cezalar hakkında bilgilendirilmelek için iletişim bilgimizide bıraktık. BÖ®nlerce insan trafik çilesi çekerken saygısız ahlaksız ve terbiyesiz insanların akıllanması için ceza almaları gerekiyor, umarım gereği yapılır.
֖zdemir yengeyle gectiginiz istikametleri bildirde pişti olmayalim bizide ceker falan.
şaka bi yana helal valla.  14alkiss